Dívka pochází z rozvrácené rodiny, často utíkala z domu. Skončila na ulici a vydělávala si prodejem drog. Drogy si u ní kupoval i rodák z Bangladéše Arifa Chowdhury, kterému v té době bylo 15 let. Dívka byla jeho dealerem, ale i sexuální otrokyní. Vždy ji zatáhl do podzemních garáží a tam ji znásilnil. Pak se k němu přidali ještě další členové gangu, jeho kamarádi. Zneužívalo ji dohromady 12 mužů.

Byli na ni zlí a vyhrožovali jí. Volali jí domů a nazývali ji děvkou, chtěli ji dokonce upálit, pokud s nimi nebude mít sex. Mladá dívka to vydržela trpět dlouhých 13 měsíců. Pak ale sebrala všechnu odvahu a vše řekla sociální pracovnici. Hlava gangu Chowdhury byl zatčen, ale v roce 2012 uprchl do Bangladéše. Dodnes se ho nepodařilo chytit.

Ostatní dostali dohromady 143 let za mřížemi. V rozmezí 3,5 až 20 let. Dívka trpí dodnes depresemi. Prý byla zničena její představa o fungování vztahu muže a ženy. Má výkyvy nálad a emocí a ještě teď ji bolí některé části těla. Trauma ji zřejmě bude provázet celý život.