Německou dívku k sobě pozvala její kamarádka ze Srbska. A protože jí věřila, myslela si, že si večer pěkně užijí. To ještě ale netušila, co strašného ji čeká. Na večírek totiž její kamarádka pozvala ještě čtyři chlapce ve věku 14 až 21 let.

Nejdříve celá akce probíhala normálně, všichni se dobře bavili. Ale pak se chlapci snažili mladou dívku opít. Ta neměla nejmenší tušení, co se na ni chystá. Když se jim to povedlo a dívka už byla viditelně opilá, chlapci naznali, že už nebude tolik odporovat a vrhli se na ni.

Svlékli ji donaha a několikrát znásilnili. Dívka se nedočkala pomoci ani od svojí kamarádky. Ta celé znásilnění podle vyšetřovatelů nahrávala na kameru. Když měli útočníci dost, dívky se chtěli zbavit, a tak ji skoro nahou vyhodili na mráz. Kvůli nízkým teplotám ale dívka málem zemřela. V bezvědomí v zuboženém stavu ji našli sousedé, kteří ihned zavolali policii a záchranku.

Dívku se nakonec podařilo probrat, ale z celého incidentu si téměř nic nepamatuje. Dva z chlapců jsou stále na útěku a policie po nich pátrá. Jde o Alexandera Nicolase Kampfa (16) a Borise Pavlovice (21).