Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Gandalf Jágr! Tohle byla náročná sezona! Kdy vymění brusle za kočárek?

Jarda vypadá velmi vyčerpaně.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 91 fotografií
Jak se říká, léta nezastavíš... A to tentokrát platí i na našeho hokejového boha Jaromíra Jágra. Tento velký bojovník sice dohrál svou další sezonu... ale za jakou cenu?!

Legendární hokejista Jaromír Jágr (45) přežil relativně ve zdraví další sezonu v NHL. Jak je na první pohled vidět, s koncem sezony přišla také únava. A to ne ledajaká…

Na poslední fotografii, kterou Jarda sdílel se svými fanoušky, vypadá pěkně ztrhaně a unaveně. Co si budeme nalhávat, Jarda není zrovna nejmladší a v NHL je to jeden z nejstarších hráčů v celé historii. Do Čech zatím ještě nepřiletěl, a tak na Floridě marně vyhlíží sluníčko, které je tam jinak absolutně běžné.

„Už 5 dní čekám na sluníčko a ono jen prší a prší a prší. Kdyby na Kladně, tak se nedivím, ale na Floridě,“ diví se škaredému počasí Jarda.

V poslední době bylo hlavně slyšet o jeho přítelkyni Veronice Kopřivové a jejím poněkud nepovedeném e-shopu, kde se Veronika sice docela usilovně snaží využít nově nabytou známost a něco málo z toho vytřískat… bohužel reagovat na negativní reakce už nezvládá.

Veronika se před pár měsíci svěřila s tím, že když do dlouhé noci pracuje, tak má zákaz bytí u Jardy v ložnici. Prý ho tím ruší, a tak si čas od času přespí v hostinském pokoji.

Jarda zatím pořád žádné potomky nemá, a to už dnes na fotkách vypadá totálně vyčerpaně. Co by pak chudák malý dělal, kdyby mu nespočetněkrát uprostřed noci brečelo doma malé miminko? Také by ho se svojí partnerkou odstěhoval do hostinského pokoje? Na to už raději Jarda léta odmítá odpovědět

Související články

Další články