Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Galyn Görg zemřela den před narozeninami: Angie z RoboCopa podlehla zákeřné nemoci

Galyn Görg zemřela den před narozeninami: Angie z RoboCopa podlehla zákeřné nemoci
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
+ Další 4 fotografie
úmrtí
Do hereckého nebe odešla Galyn Görg, ve věku 55 let podlehla zákeřné nemoci. Americkou tanečnici a herečku si můžete pamatovat jako Helenu z Fresh Prince. Také si ji fanoušci Robocopa mohou pamatovat z 2. dílu. Ještě smutnější na její smrti je to, že zemřela den před svými narozeninami...

Po letech bojování se zákeřnou rakovinou nakonec herečka a tanečnice Galyn Görg prohrála. Zákeřná nemoc se jí dostala do celého těla a plic a už jí nebylo pomoci. O smrti Galyn informovala na sociálních sítích její sestra ve středu. Galyn Görg zemřela 14. července ve svých 55 letech. Nemohla tak ani oslavit narozeniny, které měla hned druhý den.

Zákeřná potvora jménem rakovina

"Diagnostikovali jí rakovinu, kterou měla v celém těle i plicích. Doktoři nám oznámili, že jí zbývají dny, možná týden. A i přes to, že jsme byli optimisté a modlili se za zázrak, bohužel nás opustila," uvedla sestra herečky a tanečnice s tím, že o rozsahu onemocnění nevěděli, diagnóza byla pro všechny šokující.

Protože rodina nemá dostatek prostředků na pohřeb, rozhodli se obrátit na web GoFundMe, kam může přispět každý. "Každého daru i modlitby si moc ceníme. Byla to velkorysá a schovívavá duše plná lásky, něhy, a soucitu," popsala sestra zesnulou Galyn.

Známá tvář ze seriálů a filmů

Během let se tvář tanečnice a herečky ukázala v mnoho seriálech. Zahrála si například v Hvězdné bráně, v seriálu Xena, Fresh Prince s Willem Smithem a Star Treku a nebo ve snímku RoboCop 2, kde ztvárnila postavu Angie.

Související články

Další články