Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Galerie poražených! Tito pánové to tento týden mediálně projeli, slávu jim vyfoukl někdo úplně jiný! Kdo?

Tito kluci dostali mediální prostor, ale…
+ Další 3 fotografie
Jiří Bartoška asi čekal, že o 50. filmový festival ve Varech bude větší mediální zájem. Jména jako Jamie Dornan nebo Richard Gere mu to měla pojistit. Jenže filmový festival měl soupeře, kterému nejde momentálně konkurovat.

Jiří Bartoška každý rok říká, že festival ve Varech je hlavně o filmech, že si nepřeje žádné skandály. Proto to u něj má rozlité třeba Agáta Hanychová, která se tam porvala s fotografem.

Jenže letos by snad i Bartoška nějaký ten skandálek přivítal. Aférky a skandály totiž lákají zájem novinářů a ti pak karlovarský festival prodávají svým čtenářům.

Letos měl pomoci festival do médií prodat třeba Richard Gere nebo Jamie Dornan.

Jenže hvězda komedie Pretty Woman a nebo miláček dámiček Jamie netušili, že na druhé straně republiky je mediální hvězda, která jim ukradne všechnu pozornost.

Jak už to napsal na svůj Facebook Pavel Novotný: Kramňák versus Vary 5:0.

Přesně tak, mediální hvězdou tohoto týdne je Petr Kramný.

Ono když máte nagelovanou hlavu, kostkovanou košili a tvrdíte, že do pokoje někdo vlezl, dal holkám během dvou vteřin speciální jed, který účinkuje jako elektrický proud, tak na sebe prostě mediální zájem strhnete.

Bylo to vidět na všech zpravodajských webech. Do horních pozic editoři dali dění z Varů, ale rychle to vyměnili za dění u ostravského soudu. Čtenáři si to žádali.

Dobře, v Karlových Varech mohou být fajn filmy. Ale takovou detektivku s příchutí thrilleru a komedie, jako vymyslel Kramný, to nenapíše žádný scenárista.

Mohlo by vás zajímat

Další články