Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Galerie plná štěstí: Pejsci z útulku před adopcí a po ní!

Očičko se vyléčilo a je z něj krasavec!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
"Proč si kupovat drahého přešlechtěného psa, když jsou útulky plné smutných pejsků?" řekli si páníčci těchhle útulkářů. Pejsci byli v útulku dlouho, zrazeni a nechápali, proč se tam ocitli. Pak se ale dostali ke svému člověku a stali se z nich úplně jiní psi!

Na celém světě jsou tisíce týraných a opuštěných psů. Někteří dokáží sami přežít na ulici, ale pro většinu z nich je život utrpením. Jsou slabí, hladoví a nemocní. Zlomek z nich má štěstí a skončí v útulku. Ale ani tam přeci nemůžou být dlouhodobě šťastní.

Rádi by našli svého pána, se kterým by chodili na procházky, mazlili se a vyváděli lumpačiny. Pejsky v naší galerii si nakonec nový majitel vyhlédl a jejich proměna je neskutečná! Ze smutných pejsků, koukajících nešťastně do země, se stali sebevědomí parťáci, připraveni stát po boku svého pána. Podívejte se sami, co trocha lásky dokáže udělat se smutnou psí duší!

Související články

Další články