Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

GALERIE PLNÁ LÁSKY: Jasmina tančila s manželem Rytmusem, vzduchem létala srdíčka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 131 fotografií
svatba roku
Jasmina Alagič (29) a Patrik Vrbovský (42) alias Rytmus si v sobotu na romantickém zámku v Pezinku řekli své „ano“. Když lidé předpokládali, že půjde o největší svatbu roku, nebyli daleko od pravdy. Velký den zamilovaného páru přišla oslavit spousta hostů, kteří se skvěle bavili, popíjeli luxusní víno a šampaňské a odnášeli si luxusní dárky. Svatba Jasminy a Rytmuse byla krásná a láska přímo září i z fotek.

Na nejkrásnější den ve svých životech se Jasmina Alagič a Rytmus dlouho připravovali a neponechali nic náhodě. Pro hosty připravili spoustu luxusních dárečků, sladkými bonbóny a speciálním vínem počínaje a speciálními balíčky pro přítomné ženy konče. Ihned po obřadu byly do nebe vypuštěny na desítky balónků ve tvaru srdce, čímž byla oslavena láska novomanželů.

Po obřadu následovala večeře a zábava, během které hostům k tanci zpívali Igor Kmeťo, Anita Soul a k mikrofonu se dostal i rapper a Rytmusův svědek Ego. Na zveřejněných záběrech je vidět, že se všichni skvěle bavili. Dokonce ani těhotná Jasmina se nenechala bříškem nikterak omezovat a se svým manželem tančila a slavila, jak se patří.

Unavení hosté se dočkali i papučí k přezutí, které ocenily obzvláště dámy, jež strávily celý den na podpatcích. Jelikož Jasmina i Rytmus si potrpí na tradice, nevěsta nemohla vynechat ani jednu z těch nejkrásnějších a házela kyticí. Na nejkrásnější fotky ze zatím největší a nejromantičtější svatby tohoto roku se podívejte v galerii.

Související články

Další články