Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Galerie krásy: Daniela Peštová (48) je i těsně před padesátkou DOKONALÁ

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
sexy
I když se to vůbec nezdá, Daniele Peštové (48) už táhne na 50. Krásná modelka na sebe hodně dbá, a tak vypadá stejně dobře, jako před 20 lety.

Modelka Daniela Peštová je ve svých sedmačtyřiceti letech pořád neuvěřitelná kočka. Na to, že je trojnásobnou matkou, má skutečně luxusní postavičku, což dokazuje na svém Instagramu, kde čas od času zveřejní aktuální fotky, na kterých vypadá přímo božsky.

Peštová je známá především tím, že si své soukromí bedlivě střeží. Občas ale udělá výjimku a podělí se se svými fanoušky na sociálních sítích o nějaký ten peprnější snímek. Z jejích fotek nejsou nadšeni jen muži, ale i ženy, kterým topmodelka ukazuje, že i s přicházející padesátkou je možné vypadat neskutečně sexy. Podívejte se do galerie, jaká je Daniela kočka. Obzvláště na filmový festival v Karlových Varech se vždy skvěle oblékne a nalíčí a je ozdobou celé akce. Pokud dorazí i letos, bude určitě vypadat famózně.

Související články

Další články