Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Galerie jen pro silné jedince: Tohle s vaším tělem udělá nadměrné užívání drog a pizzy

Někteří lidé si neváží svého života!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Američan Steven Assanti dlouhou dobu zápasil s drogovou závislostí a pojídáním až 6 koláčů pizzy za den. Život mu zachránil až bypass žaludku. Své pocity a životní příběh ventiloval v TV reality show. Podívejte se na to, jak můžete dopadnout, když budete kombinovat návykové látky a tučná jídla!

Steven Assanti je jasným důkazem toho, kam až to může zajít, pokud budete žít naprosto nezdravým a nezřízeným způsobem života. Tenhle Američan naprosto kašlal na svou životosprávu a prakticky dělal všechno proto, aby brzy zemřel.

Mladý kluk, který měl celý život před sebou, se rozhodl, že se téměř zničí. Dlouhou dobu zápasil se silnou závislostí na drogách a pokud jste si mysleli, že chrastil kostmi, tak jste na omylu.

Steven Assanti byl opravdu nadměrně obézní a k drogám se přidalo ustavičné přejídání pizzou. Téměř nic jiného nejedl. Jeho závislosti ho dohnaly až na pokraj smrti, kdy musel podstoupit bypass žaludku, aby vůbec přežil.

Podívejte se do galerie, jak vypadal jeho život. Pozor, je to opravdu jen pro silné jedince!

Související články

Další články