Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Galerie jen pro OTRLÉ: Malá holčička se kvůli nádoru proměnila v E.T. mimozemšťana a neskutečně trpí!

Chudák holčička!
Zdroj: profimedia
Malé Paphawarin Ralee z Thajska se v roce života objevil na pravém oku drobný výrůstek, který se časem rozrostl v obrovský nádor, který nyní holčičce roste téměř po celém obličeji. Kvůli nemoci ji i její matku opustil otec a obě jsou nyní odkázány na charitativní pomoc.

Další šokující příběh pochází z Thajska. Malá Paphawarin Ralee byla až do svého prvního roku úplně normální holčičkou, jakých jsou po světě miliony. Jenomže po jejích prvních narozeninách se jí objevil na pravém oku malý výrůstek.

Z počátku to nevypadlo vůbec vážně a nikdo si z toho nic nedělal, protože si rodina holčičky myslela, že se jedná jen o nějakou vyrážku, která po čase zmizí. To se ale hodně spletli. Z malého pupínku se postupem času vyklubal nádor, který narostl do obřích rozměrů.

Kvůli němu má holčička zdeformovanou celou tvář a trpí neskutečnými bolestmi. Další ranou bylo, že otec její onemocnění jednoduše nezvládl a rodinu opustil. Matka tak zůstala sama s dcerou a jejich finanční situace není příznivá. Jsou tak odkázány na pomoc ostatních.

Související články

Další články