Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Galerie jen pro dospěláky: 10 fotek bláznivých lidí, kteří rádi běhají na veřejnosti úplně nazí

Streakeři baví diváky, pořadatele a sportovce už méně.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Streaker je označení pro člověka, co má rád svoje tělo, chybí mu stud a pud sebezáchovy, rád provokuje, plní bláznivé sázky nebo na sebe jen rád strhává pozornost. Steaker je prostě někdo, kdo se proběhne nahý na veřejnosti a nejlépe tam, kde je zrovna v tu chvíli strašně moc lidí.

Proto není divu, že streakery potkáte hlavně na sportovních utkáních. Běhají po trávníku, honí se s pořadateli, občas vletí přímo mezi hráče a hrají za ně, ti méně odvážní si dají před intimní partie alespoň náznak nějaké látky nebo nálepky.

Úkolem streakera je nejen pobavit diváky, ale odnést si i nějaký suvenýr, může to být třeba vlajka, klubová vlajka, dělají si selfie, jak je vyvádí ochranka, či rovnou kopnou gól.

Popularita této nové zábavy došla až tak daleko, že se dokonce pořádají zápasy už jenom pro naháče. Novinkou je tak nudistické ragby, kde jsou oblečení jenom rozhodčí.

Související články

Další články