Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

GALERIE HRŮZY: Co umí 5 nejhorších drog světa? Na tyhle nemá ani heroin!

Krokodil je obludná věc.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Která droga je ta úplně nejhorší? Mnoho z vás asi automaticky napadne heroin, ale existují daleko větší hrůzy. Následující seznam berte jako názornou ukázku toho, že v životě se opravdu všechno vyzkoušet nemusí.

Krokodil

Tahle droga je čisté zlo. Jen v Rusku je na ní vzhledem k třetinové ceně oproti heroinu závislý milion osob. Levnost je ale vykoupena katastrofickými následky. Krokodil se dělá převážně v domácích podmínkách ze směsi několika léků. Je v něm ale rovněž směs do zapalovačů a industriální čistidla. Užívání tak s sebou nese obrovská zdravotní rizika. Odporná droga totiž dokáže způsobit i shnití masa.

Koupelové soli

Název zní nevinně, ale nenechte se zmást. Tahle droga proslula především tím, že dokáže ze svých uživatelů udělat naprosté zombie. Její účinky totiž zahrnují psychotické chování, panické záchvaty, násilné chování, psychózy a infarkt. Proč by tohle chtěl vůbec někdo brát?

Skopolamin

Rostlinný alkaloid z Blínu černého má poměrně děsivé následky. Jeden gram je schopný zabít 20 lidí, a pokud je požit v menším množství, vyvolává okamžité poruchy paměti a neschopnost úsudku. Nikdo si ho proto nebere dobrovolně, ale je naopak používán zločinci, kterým stačí fouknout drogu do obličeje oběti a ta se nemůže bránit. V bývalém Československu byl dokonce používán během politických procesů v 50. letech. Následky požití si vyzkoušel např. Jan Bydžovský.

Flakka

Původně se prodávala jako legální náhražka extáze, ale to úřady rychle zatrhly. Její účinky jsou totiž úplně jiné. Zvýšený tep, nepochopitelné emoce a šílené halucinace. Stačí se podívat na přiložené video, co s vámi tahle hrůza dokáže provést. Flakka je schopná vám trvale poškodit duševní zdraví, a dokonce vás prostřednictvím srdeční zástavy i zabít.

Whoonga

Droga, která je nejvíce rozšířena v Jižní Africe, je složena z léků proti HIV říznutých s pracími prostředky a jedem na krysy. Protože je v zemi mnoho HIV pozitivních, je po této droze obrovská poptávka a je tak i poměrně levná. Jenže Whoonga způsobuje žaludeční vředy, vnitřní krvácení a následně i smrt.

Související články

Další články