Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

GALERIE: 25 nejžhavějších fotek světových celebrit v plavkách za toto léto

Jennifer Lopez
Zdroj: archiv Jennifer Lopez
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Letní sezona sice už skončila, to ovšem neznamená, že se nemůžeme radovat z úrody, kterou nám letní měsíce zasely. Když panuje vedro, neznamená to nic jiného, než že se všichni vysvlékají do plavek. A to včetně celebrit. Letos se sociální sítě doslova hemžily žhavými snímky v bikinách světových hvězd a my jsme proto pro vás připravili výběr 25 nejlepších.

Horkých dnů se letos už zřejmě nedočkáme. Dobrou zprávou ale je, že se stále můžeme těšit ze žhavých fotek světových krásek, které se neostýchaly pochlubit se postavičkou v bikinách. Téměř žádná celebrita si v tropických teplotách nenechá ujít letní opalovačku.

Jakmile vyleze slunce, které je sice teď už pryč, přichází na řadu stylové plavky. Ať už známé tváře trávily čas někde na dovolené u moře, nebo jen doma u bazénu, i tak se nezapomněly zvěčnit. Z toho se mohou radovat fanoušci až do další letní sezony.

Zahraniční hvězdy se ani letos v létě nenechaly zahanbit těmi tuzemskými, které se na parné léto pilně připravovaly. Na české krásky v plavkách se můžete podívat zde.

Mezi těmi světovými, které opravdu skórovaly, patří například nádherná Hailey Bieber Kdo naprosto překvapil, byla Salma Hayek Populární herečka ukázala foto v plavkách na počest svých 54. narozenin a nutno podotknout, že na svůj věk vypadá opravdu skvěle. Další, kdo má světu co nabídnout, je Jennifer Lopez I v 51 letech jí může tělo závidět kdejaká dvacítka.

S fotkou v plavkách nezahálely ani zpěvačky Nicole Scherzinger, Shakira, Rita Ora nebo Cardi B Snímky v bikinách oslnily své fanoušky i známé modelky, jako je třeba Emily Ratajkowski, Bella Hadid či Alessandra Ambrosio Nelenily ani sestry z klanu Kardashianů. Kim, Khloe, Kourtney, Kylie ani Kendall léto rozhodně nepromrhaly.

Letos v létě se na sociálních sítích ukázalo světových krásek v bikinách nespočet. A protože jich je opravdu hodně, připravili jsme pro vás výběr těch 25 nejžhavějších, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy