Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Galavečer patřil vévodkyni: Kate vypadala božsky, strhla na sebe všechnu pozornost!

+ Dalších 19 fotografií
dokonalost
Ještě před galavečerem BAFTA by jen málokdo správně odhadl, kdo na sebe strhne veškerou pozornost. Když zraky přítomných spatřily krásnou Kate Middleton (37) v nádherných šatech, nebylo pochyb o tom, že tento večer patří jí. Svým dokonalým vzhledem zastínila nejen všechny přítomné ženy, ale ani prince Williama (36) si po jejím boku téměř nikdo nevšiml.

Kate Middleton je známá tím, že se umí oblékat skutečně elegantně a královské rodině rozhodně nedělá žádnou ostudu. Naopak se čím dál častěji stává, že svými perfektními outfity ohromí všechny natolik, že si dalších dam nevšímají. Na galavečeru BAFTA tomu nebylo jinak a z vévodkyně se stala královna večera.

Kate dorazila v nádherných bílých šatech na jedno rameno od Alexandera McQueena a zatímco přítomné herečky svítily, vévodkyně přímo zářila. Ačkoliv měla šaty od známého návrháře a boty Jimmy Choo, spoustu Britů zaujaly a rozněžnily především šperky po princezně Dianě, kterými Kate ráda čas od času doplňuje své outfity a dokáže je nosit se skutečnou grácií.

Jen málokdo by obzvlášť během galavečera řekl, že Kate Middleton má za sebou porod tří dětí a již brzy oslaví čtyřicítku. Váha ji rozhodně netrápí a s úsměvem na rtech se její věk a mateřství neodrážejí ani v obličeji.

Mohlo by vás zajímat

Další články