Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Gal Gadot slaví 35: Kráska s československými kořeny se z miss stala Wonder Woman

Gal Gadot slaví 35: Kráska s československými kořeny se z miss stala Wonder Woman
Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Herečka a modelka Gal Gadot slaví 35. narozeniny. Ačkoliv už v minulosti byla známá díky soutěžím krásy, do povědomí celého světa se dostala až díky herectví. První roli získala ve čtvrtém filmu ze série Rychle a zběsile a následně dostala možnost stát se superhrdinkou ve filmu Wonder Woman. Jen málo se ale ví, že izraelská kráska má československé kořeny.

Gal Gadot se narodila 30. dubna 1985 v izraelském Tel Avivu. Je dcerou potomků židovských přistěhovalců z Evropy, z nichž někteří pocházeli i z Československa. Její předci byli během 2. světové války drženi v koncentračním táboře v Osvětimi, některým z nich se hrůzy, které se tam odehrávaly, nepodařilo přežít.

Půvabná Gadot byla celý život nenápadnou dívkou, její přednosti ji ale přiměly k přihlášení do soutěže krásy Miss Izrael, kterou v roce 2004, když jí bylo pouhých 19 let, vyhrála. Svou zemi následně reprezentovala v Ekvádoru v soutěži Miss Universe.

Po návratu z Ekvádoru do Izraele se Gal začala živit jako modelka, vstoupila ale i do izraelské armády, kde dva roky působila jako sportovní trenér u obranných jednotek. Obě práce stíhala na jedničku, zároveň ale měla stále pocit, že chce ještě něco víc.

Herecká kariéra

Byla to právě její vysportovaná postava a krásná tvář, které Gal pomohly prosafit se ve světě filmu. První roli získala v sérii Rychle a zběsile, kde si hned ve čtyřech snímcích zahrála Gisele. Největší nabídka, která ji vynesla mezi hvězdy, přišla v roce 2016. Z Gal Gadot se stala superhrdinka ve filmu Wonder Woman. Podívejte se do galerie, jak je herečka s československými kořeny nádherná.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy