Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gabriela Soukalová ukázala rozkošnou dceru: Měla jsem mylné představy o mateřství

Zdroj: foto Gabriela Soukalová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
mateřství

Moderátorka Gabriela Soukalová (31) prožívá krásné období. S partnerem Milošem se stali nedávno rodiči rozkošné Izabely Gabriely Kadeřábkové, kterou se nyní pochlubila na sociálních sítích. Do života Gabriely přinesla nejen nepopsatelnou lásku, ale také několik mylných představ o mateřství. Které to jsou?

"To jsem si vždycky říkala, že moje dítě nikdy růžovou nosit nebude... Zjišťuji, že se jedná o jednu z asi tisíce mylných představ o mateřství, které jsem měla a už je nemám. Ale je to krásný," uvedla moderátorka Gabriela Soukalová ke snímku své rozkošné dcery Izabely v růžové čepičcce, která otočila její svět vzhůru nohama.

Dle fanoušků mateřství Gabriele velmi sluší, a tak ji zahrnují i rozněžněnými komentáři, ale také dopisy. "Člověk má najednou pocit, že je na tom našem světě nějak víc dobra. Chci se omluvit, že není aktuálně v mých silách odpovědět všem najednou, a věřím, že to chápete," uvedla bývalá biatlonová šampionka směrem ke všem, kteří ji zahrnují láskyplnou podporou.

Dceru Izabelu má Gabriela se svým partnerem Milošem Kadeřábkem, který si otcovství také velmi užívá a narození dcery pro něj dle jeho slov byl ten nejkrásnější den jeho života.Související články

Další články