Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gabriela Soukalová ukázala měsíční dcerku: Je to celý tatínek, píší lidé

Partner Miloš je pro Gabrielu velkou oporou.
Zdroj: Se svolením G. Soukalové
+ Další 3 fotografie
rodina

Bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová (31) je naplno maminkou měsíční dcery Izabelky, kterou se již párkrát pochlubila na sociálních sítích a dle fanoušků je holčička celá tatínek Miloš Kadeřábek. Gabriela se také svěřila, že být maminkou není pouze procházka růžovým sadem, s čímž se mnoho maminek ztotožnilo.

"Být rodičem je chvílemi celkem... zajímavý," napsala Gabriela Soukalová k videu, které sdílela na sociálních sítích, na kterém malá Izabelka pláče a ne a ne ji po několika nezdařených pokusech utišit. Nakonec však rodiče našli úsměvné řešení. "Nepomohlo, ani když jsme nesčetněkrát zastavili, krmili a nebo když jsem seděla vedle Izabelky vzadu... vyřešil to až náš amatérský rap," dodala čerstvá maminka.

Mnoho maminek pod příspěvek napsalo, že to u nich vypadá zcela stejně. "Máme to stejně. Dceři bude rok a zatím jsme nezjistili, co by mohlo pomoct. Každou cestu autem doslova prořve. Ať už je to půlhodinka, nebo dvě hodiny," uvádějí sledující Gabriely, aby věděla, že v tom není sama.

"Je to záhul, že? Prostě si tím musí projít každá máma. Ať už slavná, nebo úplně neznámá. Ale na všechno budete vždy s láskou a radostí vzpomínat. Mámy dokáží zvládnout vše," posílají podporu a sílu další maminky.

Po náročné cestě však rodina nakonec dojela do cíle. "Cesta byla náročná, tak snad budeme spokojeně spát! Všichni tři! Jsme napapaní, spokojení a u milující babičky. Krásný víkend přejeme vám všem," vzkázala moderátorka ke snímku své holčičky, která je dle fanoušků celý tatínek Miloš.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy