Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gabriela Soukalová ukázala dceru Izabelu: Jeden z prvních společných okamžiků

Gabriela Soukalová sdílela jeden z prvních okamžiků s rozkošnou dcerou.
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Soukalové
+ Další 3 fotografie
Instanews

Moderátorka Gabriela Soukalová (31) se pochlubila novým snímkem rozkošné Izabely. Moderátorka Hana Mašlíková (39) vystavila své vypracované křivky. Slovo dalo slovo a šéfkuchař Jan Punčochář (42) skončil s vtipnou kérkou na zádech. Přemek Forejt (34) s Radkem Kašpárkem (40) se velmi pobavili.

Gabriela Soukalová sdílela snímek dcery

"Jeden z prvních společných okamžiků, kdy jsme spolu. S mou láskou Izabelou," ukryla čerstvá maminka Gabriela Soukalová v hashtazích k fotografii s dcerou, kterou přidala na své sociální sítě.

Ještě před porodem dcery se Gabriela redakci eXtra.cz svěřila, že má k mateřství velký respekt. "Mám k tomu velký respekt, čím si jako maminky v jednotlivých období procházíme. Je to až neskutečné, slovo maminka pro mě nabírá zcela jiný rozměr. Kdyby tak i ty děti věděly, čím si maminky musí projít, ať už to jsou nevolnosti nebo změny nálad. Člověk začne reagovat trochu jinak, než byl do té doby zvyklý. Je to náročnější i po psychické stránce," uvedla.

Hana Mašlíková se pochlubila tělem v plavkách

Moderátorka Hana Mašlíková zavzpomínala na ještě letní dny, kdy stačilo obléknout jen pár svršků. "Ještě před týdnem jsem se takhle opékala a dnes jsem klepala kosu v mikině a podzimní bundě. Ale o víkendu slibují zase 23 stupňů a jasno, takže si to možná ještě zopáknu. Ať ještě dorazí babí léto, alespoň na 2 měsíce," napsala na svůj Instagram.

Jan Punčochář se nechal potetovat

Šéfkuchař Jan Punčochář navštívil kvůli pořadu Souboj na talíři tetovací salon. "Myslím, že tenhle díl se někomu z nás vryl pod kůži," napsal úsměvně na své sociální sítě Přemek Forejt, který měl společně s Radkem Kašpárkem o zábavu postaráno.

Související články

Další články