Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gabriela Soukalová se stala maminkou: Holčička dostala krásné jméno, vlastně dvě

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
porod

Moderátorka a bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová (31) se stala novopečenou maminkou. Se svým partnerem Milošem Kadeřábkem na světě přivítali holčičku, které vybrali krásné jméno. 

Gabriela Soukalová se na svých sociálních sítích pochlubila radostnou novinkou: společně s partnerem Milošem Kadeřábkem se dočkali rozkošné holčičky. Dostala jméno Isabela Gabriela.


Netrvalo dlouho a bývalou biatlonovou šampionku zahrnuli přátelé a fanoušci gratulacemi.


Ještě před porodem dcery se Gabriela redakci eXtra.cz svěřila, že má k mateřství velký respekt. "Mám k tomu velký respekt, čím si jako maminky v jednotlivých období procházíme. Je to až neskutečné, slovo maminka pro mě nabírá zcela jiný rozměr. Kdyby tak i ty děti věděly, čím si maminky musí projít, ať už to jsou nevolnosti nebo změny nálad. Člověk začne reagovat trochu jinak, než byl do té doby zvyklý. Je to náročnější i po psychické stránce," uvedla.

V době těhotentsví pro ni byl její partner Miloš tou největší oporou a staral se o ni jako o královnu. "Jsem velmi vděčná za to, jaký je, stará se o mě jako o královnu, masíruje mě, snaží se pro mě udělat, co mi na očích vidí, a s cílem, abychom byli všichni spokojení. Velmi si toho vážím, Miloš je v mých očích velmi silná osobnost," dodala.

Související články

Další články