Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriela Soukalová se pochlubila svou dcerou. Malá Izabelka vypadala jako princezna

+ Dalších 6 fotografií

Bývalá olympionička a moderátorka Gabriela Soukalová má práce nad hlavu. Své povinnosti musí skloubit s péčí o dvouletou dceru Izabelku, což, jak přiznala pro eXtra.cz, bývá občas velmi vyčerpávající.

Velká únava

Malá Izabelka dělá svým rodičům, Gabriele Soukalové a Miloši Kadeřábkovi, samou radost. "Je to neuvěřitelné, jsou jí dva roky a dokonce už mluví ve větách. Všechno, co je spojený s tím vývojem, člověka potěší, občas jsou to vtipný hlášky, když se snaží dát něco dohromady," pochvalovala si pokroky dcery pro eXtra.cz bývalá vrcholová sportovkyně.

Své mamince v poslední době dává dcera pořádně zabrat. "Musím říct, že smekám před každou maminkou, a ještě pokud mají více dětí, tak je to ohromně náročný. Já jsem ve vrcholovém sportu nebyla v životě ani z třetiny tak unavená, jako jsem teď," přiznala vyčerpaná maminka.

S péčí o dceru jí naštěstí hodně pomáhá její partner a tatínek malé Izabelky Miloš Kadeřábek. Ten zároveň Gabrielu často doprovází na menší společenské akce, konající se během dne. Ani na slavnostním předání automobilu vítězce soutěže Anděl mezi zdravotníky tomu nebylo jinak. Zatímco se Gabriela věnovala práci, Miloš se poctivě staral o dvouletou blonďatou holčičku, která pobíhala kolem. V červených šatičkách sice Izabelka vypadala jako princezna, ale bylo vidět, že je jí všude plno a rodiče musí mít neustále oči na stopkách.

Pracuje po nocích

Gabriela se kromě dcery věnuje i práci, které má nad hlavu. "Vím, že některé maminky s tím nesouhlasí, ale myslím si, že když je člověk spokojený s tím, co dělá a na pár hodin denně si odskočí někam, kde se cítí dobře, udělá něco pro sebe, tak si myslím, že to je základní předpoklad k tomu, aby to všechno fungovalo," říká Soukalová, které být celé dny sama doma psychicky nesvědčilo.

Jediné, co Gabrielu prý trápí, je, že nedokáže věnovat dostatek času zdravé spánkové hygieně. "Přiznám se, že někdy do dvou, do tří do rána pro mě není problém dohánět to, co jsem nestihla dopoledne," svěřila se Soukalová. "To není úplně ideální příklad, to bych chtěla do budoucna změnit," dodala s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy