Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Gabriela Soukalová o těhotenství i partnerovi pro eXtra.cz: Kdyby holčička věděla...

Gabriela Soukalová promluvila o těhotenství.
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Moderátorka a bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová (31) prožívá krásné období. S partnerem Milošem Kadeřábkem se letos dočkají prvního děťátka, a to holčičky. Na konci šestého měsíce těhotenství se v rozhovoru pro eXtra.cz Gabriela svěřila, co jí na těhotenství nejvíce překvapilo, v čem je jí její partner Miloš tou největší oporou a zda ho bude mít po svém boku u porodu.

Půvabná moderátorka Gabriela Soukalová nedávno prozradila, že se společně s partnerem Milošem dočkají holčičky. Aktuálně je Gabriela na konci šestého měsíce těhotenství, které si užívá s plnou energií. Ne vždy to tak ale bylo.

"První trimestr jsem měla nevolnosti, bylo to náročné i po pracovní stránce. Postupem času se ty stavy ale uklidnily a bylo to čím dál lepší. Nyní si nemohu na nic stěžovat, jsem ráda za vše, tak jak to je - mohu být aktivní, sportovat a dělat svou práci s plným pracovním nasazením."

Nepopsatelné pocity: Člověk to musí zažít na vlastní kůži

Gabriela se také svěřila, že žádná sebelepší kniha ani informace by nedokázala popsat pocity, které v tomto období prožívá. "Mám k tomu velký respekt, čím si jako maminky v jednotlivých období procházíme. Je to až neskutečné, slovo maminka pro mě nabírá zcela jiný rozměr. Kdyby tak i ty děti věděly, čím si maminky musí projít, ať už to jsou nevolnosti nebo změny nálad. Člověk začne reagovat trochu jinak, než byl do té doby zvyklý. Je to náročnější i po psychické stránce," uvedla Gabriela, co ji na těhotenství nejvíce překvapilo.

"Dokud to člověk nezažije na vlastní kůži, myslí si, že se ho to týkat nebude. Já jsem začala pociťovat extrémní fixaci na rodinu a nejbližší lidi, které mám kolem sebe. Nějakým způsobem jsem potřebovala vědět, kam patřím, víc než kdy dřív. Potřebovala jsem trávit více času s těmi nejbližšími, dříve jsem takové pouto nikdy necítila. Je to opravdu zajímavé," prozradila s tím, že si uvědomuje, že tohle období ale prožívá každý trochu jinak.

Gabriela o partnerovi: Stará se o mě jako o královnu

Gabriela se své holčičky nemůže dočkat stejně jako její partner Miloš, který je pro Gabrielu velkou oporou. "Opravdu se o mě neskutečně stará, jsem z toho velmi překvapená, protože vidím, že čím více je žena časově vytížená, tím je pak důležitější, aby vedle sebe měla partnera, který to ustojí. A já mám pocit, že takového muže mám. "

"Je pro mě obrovskou oporou ve všem, čím si procházím, i těmi nelehkými věcmi, se kterými se nějakou dobu potýkám. Je to čím dál náročnější, i vzhledem k tomu, že jsem těhotná. Má to určitě také vliv na to, jakým způsobem řeší člověk určité situace. V tomto období potřebuje více klidu a snaží se vyhýbat stresu. Jsem velmi vděčná za to, jaký je, stará se o mě jako o královnu, masíruje mě, snaží se pro mě udělat, co mi na očích vidí, a s cílem, abychom byli všichni spokojení. Velmi si toho vážím, Miloš je v mých očích velmi silná osobnost," svěřila se půvabná moderátorka, která bude mít svého partnera jako tu největší oporu také na porodním sále.

"Plánuji ho mít u porodu, moc si přeji, abychom tam byli spolu. Věřím, že to pro nás bude nezapomenutelný zážitek. Miloš se sám nabídl, že by u porodu chtěl být, což mě v tu chvíli velmi potěšilo, vůbec si nedovedu představit, že bych tam byla sama. A ať ten chlap vidí, co si ta žena musí vytrpět, ať vidí, jaké to vlastně je," dodala s úsměvem.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy