Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Gabriela Partyšová se chlubí synem (14). Exmanžel Josef Kokta: 10 let už jsem Kristiána neviděl

Josef Kokta a Gabriela Partyšová jsou rodiči sympatického mladíka Kristiána.
Zdroj: Se souhlasem J. Kokty a G. Partyšové
+ Dalších 9 fotografií
syn

Moderátorka Gabriela Partyšová (43) se veřejně pochlubila fotkou s pohledným pubertálním synem Kristiánem (14), kterého má ještě z manželství s Josefem Koktou (65). Ten je nyní otcem dalších tří dětí, je ženatý s Ornellou Koktovou (29) a tvrdí, že k synovi mu bývalá žena zakázala přiblížit se. „Snad bude chtít jednou Kristián tátu sám vidět a vyhledá mě,“ řekl eXtra.cz.

Josef Kokta: Mediální nevěra

Bylo to hodně divoké období. Před lety na ženatého podnikatele Josefa Koktu prasklo, že je manželce, moderátorce Gabriele Partyšové, nevěrný s mladičkou modelkou Ornellou Koktovou, tehdy ještě Štikovou. To by manželství ještě ustálo, nebýt toho, že se ukázalo, že dívka je těhotná. Po tomhle už v roce 2013 následoval okamžitý rozvod, po němž dokonce Gabriela nechala synovi změnit příjmení, aby prý neměl ostudu.

Jenže z Ornelly se pro někoho možná kupodivu nevyklubala zlatokopka, s Josefem je doteď, a to přesto, že přišel na buben a z bývalých mnoha set milionů korun mu nezbyl žádný majetek. Přečkali období opravdu velké nouze, pak začali úspěšně podnikat, povili tři děti a žádnou ostudu spolu nemají. Naopak. Jsou spokojená sympatická rodinka, které všichni přejí.

Syna nesmím vídat, slíbil jsem to

Přesto je jedna věc, která Josefa Koktu trápí. Třeba když vidí, jak se exmanželka chlubí synem Kristiánem, ze kterého vyrostl pohledný mladý muž. Jenže jeho otec s ním podle svých slov nemůže udržovat kontakt.

Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal. Ale co nadělám. Je to určitě škoda. Se všemi dětmi i z jiných manželství se vídám, už jsem i děda. Všude to funguje. Myslím ale, že přijde čas, kdy mě syn vyhledá. V prosinci mu bude patnáct, tak ať si pak rozhodne sám, jestli chce vidět svého tátu, nebo ne,“ řekl pro eXtra.cz s klidem svému věku vlastním Josef Kokta.

Nevěří ani, že by mohl být synátor proti němu takzvaně „naočkovaný“. „Po tolika letech snad ta averze vůči mně už je pryč. Čas urovná všechno,“ doufá. „Deset let jsem syna ani Gábinu neviděl,“ přidává.

Alimenty? 0 Kč

Alimenty platit nemusí, i ohledně toho platí dohoda někdejších manželů. „Myslím si, že jsem jí tam při odchodu nechal dost,“ doplnil pro eXtra.cz Josef Kokta.Ten se dokonce měl vzdát své poloviny společného majetku.

Pak se ale ještě jednou vrátil ke Kristiánovi. „Samozřejmě mě trápí, když jenom takhle zpovzdálí vidím, jak roste. Je to ale pěkný kluk a aspoň vím, že o něj máma dobře pečuje. Je o něj postaráno,“ dodal Josef Kokta.

Divočina Partyšové a Kokty

Situace před lety byla opravdu hektická. Média měsíce neřešila nic jiného, takže zpětně se nelze ani divit tomu, proč Josef Kokta o syna nebojoval. „I s tím, že se syn bude jmenovat jinak, jsem souhlasil. Chápu to, nemám s tím problém. Vždycky jsem chtěl, aby moje děti byly v klidu,“ vysvětloval tehdy autorovi tohoto textu ještě pro Super.cz.

„Gábina je pohodová ženská, mohla by být mnohem horší. Ta kampaň, která se po té nevěře rozpoutala, jí dost psychicky ublížila. Mám máslo na hlavě,“ uváděl. A že syna nevídá, to v té době obhajoval tím, že je nemocný. I v tom se snažil Partyšovou bránit.

Naopak Gabriela Partyšová se proti tomu, že by Josef Kokta nemohl syna vídat, v minulosti nejprve ostře ohradila. „Pepa se s malým stýkat může, pouze si nepřeji, aby se dostal do blízkosti osob, jako je Ornella,“ prozradila v roce 2015 stejnému webu.

O tři roky později ale nakonec pro Super v podstatě potvrdila dnešní exmanželovu tezi o tom, že se se synem v té době už šest let nevídá po vzájemné dohodě.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy