Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Partyšová odhalila důvody svého konce na Nově. Nikam jsem se neposouvala, přiznala otevřeně a odhalila své další kroky

+ Dalších 16 fotografií

Gabriela Partyšová (46) před několika dny oznámila, že po dlouhých 27 letech končí na obrazovkách TV Nova. Nyní v rozhovoru pro eXtra.cz, který vznikl na velkolepé akci Brno Fashion Night, prozradila detaily svého odchodu. Oblíbená a zkušená moderátorka promluvila také o nové kariérní výzvě, která ji čeká, a o tom, jak je pro ni důležitá podpora od partnera.

Gabriela Partyšová šokovala veřejnost, když před pár dny oznámila konec na TV Nova, kam nastoupila jako teprve devatenáctiletá slečna. "Já jsem popravdě byla už strašně dlouho na Nově, dělala jsem celebritní pořady a měla jsem pocit, že se už vůbec nikam nehýbu," svěřila se v rozhovoru pro eXtra.cz Partyšová s tím, že se místo toho přesouvá do jiného mediálního domu.

"Mně před měsícem oslovili lidé z BigBoard Média, kteří koupili část televize Praha TV. Nabídli mi místo ve vedení televize v pozici kreativní ředitelky plus samozřejmě svůj pořad, protože já samozřejmě ještě nechci slézt z obrazovky," řekla s úsměvem Partyšová, která by se měla na obrazovkách Praha TV objevit začátkem září. Podle svých slov tam bude mít vlastní talk show, kam bude zvát různé hosty nejen ze světa šoubyznysu, ale například i ze světa sportu či lékařství.

Světlé i stinné stránky šoubyznysu

Gabriela je TV Nova vděčná za mnoho věcí. Nejenže z ní televize udělala za ty roky zkušenou moderátorku, ale také veřejně známou osobnost, která může prostřednictvím svého jména pomáhat druhým. "Já velmi ráda pomáhám potřebným. Myslím na to, abych vracela tam nahoru za ten krásný život, který mám," uvedla a zmínila také úskalí. "Když jste známá tvář a třeba se rozvádíte, není to úplně fajn, protože lidé vás doslova vysvlékají ve všech médiích," uvedla Partyšová, která svými slovy narážela na rozpad manželství s Josefem Koktou.

Podpora partnera

V současné době je ale velmi šťastná po boku vlivného podnikatele Igora Faita, který ji ve všem velmi podporuje. "Vždycky, když mám chlapa, tak nemusím tolik pracovat, protože mi finančně pomáhá, takže to tak má být. Tak to je a tak je to správně," má jasno Gabriela, která nedávno oslavila 46. narozeniny.

Jaký dárek od partnera dostala a jaké plány má na léto? Vše se dozvíte ve videorozhovoru v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy