Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Gabriela Partyšová (43) jen kvete: Prozradila tajemství své dokonalé postavy

Oblíbená moderátorka promluvila o synovi.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
postava

Gabriela Partyšová (43) září na televizních obrazovkách už léta a je důkazem, že věk je pouze číslo. Avšak ani moderátorka nenalezla elixír na věčné mládí, naopak redakci eXtra.cz prozradila, že za její pevnou postavou a svěžím vzhledem stojí pravidelné cvičení a zdravý životní styl, a to nejen po nutriční stránce, ale i té psychické. 

Gabriela Partyšová patří mezi nejoblíbenější moderátorky v Česku. Po Snídani s Novou je už několik měsíců moderátorkou společenského magazínu Život ve hvězdách. Jak se udržuje stále svěží?

Stačí mi pět hodin spánku

"Vstávala jsem sedm let do ranního vysílání televize Nova a teď mě pořád dojíždí únava. Ale vždy říkám, že člověk si musí najít své zdroje energie. To, co vydáváme, si musíme někde nabrat zpátky. Mám doma čtrnáctiletého pubertálního syna, kterého vychovávám sama. Mám hodně práce, kde jsem vidět, a tak mám hodně zdrojů energie," líčí Partyšová se slovy, že už ví, co na její tělo platí.

"Když se léčím, dám na bylinky. V garáži mám orbitrek, na kterém denně šlapu, a jsem také licencovaná lektorka jógy. Sice ji nepředcvičuji, ale cvičím ji doma. Jsem typ člověka, který potřebuje být pořád v pohybu, ale díky józe jsem se naučila správně dýchat a pak mi stačí spát jen pět hodin denně."

Mám za sebou mnoho těžkého, raduji se z maličkostí

Pokud jde o vnitřní energii, k té jí dopomáhá nejen pohyb, ale také pozitivní myšlení a radost z maličkostí.

"Mám za sebou mnoho těžkého, takže se raduji z každého okamžiku. Ta vnitřní radost je velmi důležitá, člověk by neměl zbytečně řešit blbosti. Mám ráda moudra mého otce, pamatuji si, že když jsem si mu párkrát stěžovala, on mi vždy řekl: A kdo ti řekl, že když se narodíš, že pak bude ten život jenom krásný? To nikdo neurčil... A já jsem ráda za každý den, že mám zdravou rodinu... Sice teď žijeme v divné době, ale ve svobodě."

Gabriela Partyšová je žena mnoha talentů, dokonce je i profesionální vizážistkou, což se jí už jen kvůli práci velmi hodí. Pokud jde o styl, v něm dá na jednoduchou eleganci, avšak v líčení občas ráda přitlačí na štětec.

"Dost se to mění s věkem, teď jsem vyzrála. Je mi přes čtyřicet a musím říct, že jsem zdecentněla. Cítím se dobře v kancelářském stylu, ráda nosím košile a kalhoty, které si nechávám šít i na míru. To pak nakopnu pěkným účesem, líčením nebo i brýlemi, velmi se mi líbí ty od značky Alensa, kde si každý člověk vybere. Já dám na jednoduché linie," uzavřela moderátorka.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy