Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Gabriela Lašková: Ukázala dokonalé tělo po dvou dětech a popřela poruchu příjmu potravy

Gabriela Lašková dostala v únoru na Primě vyhazov.
Zdroj: Extra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 8 fotografií
odhodila stud

Dvojnásobná maminka Gabriela Lašková byla vždy velmi decentní dáma, zvlášť co se týče prezentace na sociálních sítích. Nyní ale šla doslova s kůží na trh a na svém Instagramu zveřejnila žhavé fotky ve spodním prádle. 

Ukázala tělo

Bývalá moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková odhodila všechen stud a ukázala svým followerům, jak vypadá bez svršků. Přijmout své tělo mi trvalo polovinu života, pořád jsem na sobě hledala chyby a byly doby, kdy jsem v zoufalství zkoušela i velmi hloupé způsoby hubnutí (*ale ne, bulimií jsem nikdy netrpěla),“ napsala na svém Instagramu.

„Co mi kupodivu otevřelo oči, byly porody kluků. Třebaže těhotenství se teprve na mém těle podepsalo, najednou jsem se na něj dívala úplně jinak. Přestala jsem řešit jizvy, hromadu pih nebo měkkou kůži. Dolíčky na stehnech mě sice ještě štvou, ale i ty se snad naučím jednou neřešit,“ napsala bývalá Miss České republiky k fotografiím, na kterých je pouze ve spodním prádle.

Dalšímu dítěti se nebrání

„Jsem tak vděčná svému tělu, že mi dalo moje milovaný kluky. Na druhou stranu jsem ale s příchodem dětí na své tělo oblékala jen kojící podprsenky a hromadu elastické bavlny a po nějakém čase úplně zapomněla, co dokáže krásné a dobře padnoucí prádlo,“ dodala Lašková.

V minulosti Gabriela promluvila i o rozšíření rodiny. „Slýchávám to často, ale kluci jsou splněný. Já jsem vždycky chtěla dva kluky, kdyby někdy přišla třetí holčička, tak se bránit nebudeme, ale upřímně máme dva kluky a myslím, že jsme s tím takhle spokojení, protože občas vydají asi za deset kluků,“ prozradila před časem v rozhovoru pro eXtra.cz.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy