Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Gabriela Lašková se rozzuřila při zařizování domu snů: Problémy s kuchyní na míru a pořád něco, vzkázala

Gabriela Lašková se rozzuřila při zařizování domu snů: Pořád něco, vzkázala
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
moderátorka

Půvabná moderátorka Gabriela Lašková (31) je dvojnásobnou maminkou a se svým partnerem Filipem Laškem vychovávají syny Beníka a Vincenta. Gabriela se nedávno loučila se starým bytem a oznámila na sociálních sítích, že se bude rodina stěhovat do domečku. Nyní se fanouškům svěřila, že zařizovat dům není jen tak, a přitom se mírně rozzuřila. 

Bývalá Miss a moderátorka Gabriela Lašková se rozhodně nenudí. Doma se jí o zábavu starají dva synové Beník a Vincent a někdy také partner Filip.

Gabriela se vrátila na začátku dubna do Hlavních zpráv na Primě a na sociálních sítích oznámila, že se bude s partou milovaných chlapů stěhovat do domečku.

"S každou další zdí namalovanou na bílo mi dochází, že už tu brzy nebudeme doma. Pamatuju si, když jsem tam stejně seděla skoro před čtyřmi lety, ale s břichem, a říkala si, jestli se mu jednou budou líbit. Líbily a slíbila jsem mu podobné do domečku. Je to doják! Pamatuju si tu všechna Benova poprvé... no, budu na to s láskou vzpomínat. A doufám, že stejně krásné roky tu prožije další rodina. Takže hurá stěhování a snad už brzy v domečku," napsala na sociální sítě.

Ač to na první pohled vypadá, že Gabriela má plno energie a je stále svěží, tak občas jsou dny, kdy toho má s dětmi skutečně nad hlavu.

"Tohle období! Nesednu si ani na chvíli. Maximálně 5 vteřin klidu! Když je to víc, je to podezřelý," napsala s úsměvem.

Gabriela Lašková: To je pořád něco!

Zařizovat bydlení není kolikrát nic jednoduchého a samotná moderátorka to nyní pocítila na vlastní kůži.

"A pak člověk nemá mít vrásky," začala zostra Gabriela. "To je zase den. Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že když skoro dva měsíce čekáte na kuchyňskou desku na míru, konečně je doma a čeká vás montáž, zjistíte, že ji přivezli uřezanou," rozčílila se moderátorka.

"Takže reklamace a znovu výroba? Nemít kuchyň s dětmi je horor. Ano, jsou horší věci a zvládneme to klidně ještě dva měsíce, ale dneska jsem naštvaná a trucuju. A to je pořád něco," dodala na Instagramu.Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy