Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gabriela Lašková nezahálí: Pilně hledá novou práci a promluvila o vytoužené nabídce

Gabriela Lašková se věnovala modelingu.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie

Personální zemětřesení, které minulý týden proběhlo na televizi Prima, jako první semlelo moderátorku Gábinu Laškovou. Ta ale neváhá a hledá si nové pracovní uplatnění. Pochlubila se tím svým fanouškům na Instagramu a poděkovala jim za jejich podporu. Sama to prý bere jako příležitost ke změně. 

Sama Lašková se ke škatulatům ve zpravodajství vyjádřila minulý pátek a nečekané novinky svým fanouškům potvrdila na Instagramu. "Omlouvám se, že se k celé situaci vyjadřuji až dnes, avšak sama jsem o ní byla vyrozuměna před pár dny a potřebovala jsem alespoň nějaký čas se se situací vyrovnat. Potvrzuji, že v pozici moderátorky Hlavních zpráv končím. Respektuju rozhodnutí ze strany Primy a CNN Prima News a děkuji za nabídku setrvat na jedné palubě. Rozhodla jsem se ji však odmítnout, a tedy zcela odejít," napsala Lašková.

Prima jí nabídla Showtime

Její rozhodnutí nepotěšilo ani vedení Primy, které doufalo, že moderátorka přijme náhradní nabídku - moderování Showtime. "Je nám skutečně líto, že Gabriela Lašková nepřijala naši nabídku na jinou moderátorskou pozici na CNN Prima News a Primě. Gábině moc děkujeme za všechny roky, které s námi na Primě strávila, za velkou profesionalitu a obětavou práci," okomentoval pro eXtra.cz konec Laškové na Primě marketingový a PR konzultant stanice Matěj Štýs a popřál Gábině hodně štěstí.

Pracovní schůzky

Teď to však vypadá, že Gabriela Lašková už se zpět neohlíží a rozhodně s hledáním nového uplatnění nezahálí. "Do zpěvu mi každý den asi nebude, ale pracovní schůzky rozhodně povzbudí. Znáte to - už to, že se sebou člověk něco udělá, změní prostředí a hlavně pak začne přemýšlet nad novými možnostmi," napsala k aktuální fotce na sociální síti a dodala, že svým fanouškům moc děkuje za podporu.

Gábina se svěřila i se svým snem. Milovnice hudby a tance totiž pošilhává po StarDance a přiznává, že kdyby jí z Kavčích hor přišla nabídka v show účinkovat, s radostí by ji přijala. „Ano, to je takové to nesplněné přání, které by bylo určitě velmi vítané," potvrdila pro Super.cz.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy