Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Gabriela Lašková bude opět maminkou: První syn Benedikt se dočká sourozence

Zdroj: profimedia.cz / IG Gabriely Laškové
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
"Budeme čtyři! A Hugo!" raduje se Gabriela Lašková (30) na své facebookové stránce, protože bříško už nedokázala utajit. Gabriela se s manželem Filipem (31) stanou podruhé rodiči. Na své stránce se vyjádřila, že kvůli práci v televizi a zvědavému okolí už nemohla své nevolnosti a rostoucí bříško dál zatajovat.

Krásná moderátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, už s manželem Filipem Laškem má prvního syna Benedikta, který v dubnu oslaví dva roky, a v tuto chvíli očekávají příchod druhého drobečka.

Tajemství prozrazeno

„Nejraději bychom si to ještě nechali pro sebe, ale to bych nesměla pracovat v televizi a mít kolem sebe zvědavce,“ uvedla na své facebookové stránce Gabriela a přidala hashtagy jako #budemectyri, #budeveselo, #dvojitamama a #dvojitytata. Oba rodiče mají velikou radost a drží malému palce, ať roste a zdraví mu přeje.

Bude dál pracovat

Její příspěvky na Facebooku i na Instagramu jsou v tuto chvíli plné gratulací a přání všeho nejlepšího. Na Primě bude brzy opět rušno, protože její první těhotenství v roce 2018 zatřáslo s celým zpravodajstvím.

Když odešla na mateřskou, vystřídala ji Eva Perkausová, po svém návratu usedla vedle Matěje Misaře.

Související články

Další články