Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gabriela Koukalová šokovala rozchodem! S Koukalem se nechá rozvést, neklapalo to

Gabriela pozdravila své fanoušky.
Zdroj: Facebook Gabriely Koukalové
+ Dalších 11 fotografií
krach manželství
Biatlonistka Gabriela Koukalová (30) neměla s manželem Petrem (34) tak úžasný vztah, jak se zdálo. Gábina teď přišla s informací, že se spolu nechají rozvést, ačkoliv se rozešli už před několika měsíci. Pro ukončení vztahu našli pádný důvod, ale zůstávají spolu za dobře. Co zapříčinilo krach jejich vztahu?

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak 'pouze' formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času," napsala Gabriela Koukalová (30) na Instagram.

Text dále pokračuje takto: "Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce."

Rozchod v přátelském duchu

Gabriela Koukalová se s Petrem Koukalem seznámila před šesti lety a už v roce 2016 si řekli 'ano' v Panenském Týnci. Jak sama biatlonistka napsala, příčinou krachu bylo hlavně to, že spolu zpočátku nežili každý den a věnovali se hlavně svému sportovnímu programu.

Snad brzy oba najdou své štěstí a je jen dobře, že se rozešli v přátelském duchu. Je zbytečné a komplikované lámat vztahy přes koleno, když nefungují. My jim oběma určitě palce držíme!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy