Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Gabriela Koukalová ve StarDance slaví 30 let: Tanečník Martin Prágr jí dal dojemný dárek

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová slaví své 30. narozeniny. Někdejší česká reprezentantka, která v květnu 2019 oficiálně oznámila ukončení své sportovní kariéry, sice už na lyžích nestojí a na terč nestřílí, pohybu se ale rozhodně nevyhýbá. Účast ve StarDance udělala ze sportovkyně s přísným výrazem sexy tanečnici a rozhodně nelze přehlédnout, že díky tréninkům na parketu rozkvetla. Od svého tanečníka Martina Prágra (25) navíc dostala krásný dárek.

V posledních letech to byla právě Gabriela Koukalová, na koho byli Češi při sledování zimních sportovních přenosů velmi pyšní. Sportovkyně je totiž celková vítězka Světového poháru v biatlonu 2015 a 2016, dvojnásobná stříbrná medailistka ze Zimních olympijských her 2014, mistryně světa ve sprintu, stříbrná z vytrvalostního závodu a bronzová ve stíhacím závodu z Hochfilzenu 2017, světová šampionka ve smíšené štafetě a držitelka stříbrného kovu z vytrvalostního závodu v Kontiolahti roku 2015.

Když v květnu roku 2019 Gabriela oznámila, že oficiálně ukončuje svou sportovní kariéru, fanoušci byli v šoku. Někteří jí to dodnes neodpustili. Pravdou však je, že ji ke konci přiměly především přetrvávající zdravotní problémy, kvůli kterým své poslední závody zajela na jaře roku 2017. Trápilo ji chronické přetížení achilovek a s tím související bolesti lýtkových svalů. Mohlo se zdát, že Koukalovou už v televizi jen tak neuvidíme, opak se však stal pravdou.

Gabriela byla první oficiálně oznámenou účastnicí soutěže StarDance 2019. Jejím tanečním partnerem se stal Martin Prágr, se kterým se zatím protančila až mezi 8 zbývajících párů. Kombinézu, lyže a pušku vyměnila za taneční boty, krásné šaty a dokonalé líčení - ze sportovkyně se tak stala diva parketu, která se nebojí ukázat ve velmi odhalujícím oděvu. Rozhodně nepatří mezi jedny z těch hůře hodnocených soutěžících, porota jí zatím vyčítá především stydlivost. Je ale vidět, jak ji změna fyzické aktivity proměnila i navenek.

Martin Prágr, který v průběhu StarDance oslavil své 25. narozeniny, dal své taneční partnerce dojemný dárek ve formě jejich velké společné fotografie. „Já jsem oslavil před čtrnácti dny své pětadvacáté narozeniny a Gábi dnes své třicáté. Oba dva budeme mít tato výročí navždy spojená se StarDance a také s tím, že jsme spolu několik měsíců tvořili parťáky, kamarády, taneční pár a sdíleli jsme všechny vyčerpávající, ale i emotivní chvíle. Třeba najde Gábi místo někde ve sklepě, kam si obraz pověsí a občas si na tancování vzpomene,“ řekl s úsměvem Prágr.

Koukalové se dárek moc líbil. „Upřímně jsem to vůbec nečekala. Patřím k lidem, kteří radši než svoje narozeniny slaví narozeniny ostatních. Nenaučila jsem se za svůj život přijímat dárky, radši je dávám, a tak jsem nejradši, když si v kruhu nejbližších připijeme na zdraví, a to je pro mě cenný okamžik a zároveň nejlepší dárek. Martin mě každopádně svým dárkem překvapil, protože mi vlastně daroval vzpomínku na jedno z nejkrásnějších životních období, které jsem mohla a ještě pořád můžu ve svém životě prožívat. Určitě si proto naší společnou fotku nepověsím do sklepa, ale najdu jí doma místo, kde si budu moct v klidu a s radostí zavzpomínat na to, co všechno jsem s Martinem mohla prožít za posledních X měsíců ve StarDance,“ řekla bývalá biatlonistka.

Související články

Další články