Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Gabriela Koukalová předvedla luxusní postavu: Pláž rozzářila ve žlutých bikinách

Gabriela Koukalová předvedla luxusní postavu: Pláž rozzářila ve žlutých bikinách
Zdroj: archiv Gabriela Koukalová
+ Dalších 11 fotografií
Celebrity
Gabriela Koukalová (30) si aktuálně užívá pohádkové dovolené na Maledivách. Při této příležitosti se známá česká sportovkyně nezapomněla zvěčnit. Fanouškům na sociální síti se pochlubila snímky v bikinách, kde jí to mimořádně sluší.

Úspěšná a velmi oblíbená sportovkyně Gabriela Koukalová (30) vyrazila na luxusní dovolenou. Biatlonistka si užívá na Maledivách, kam překvapivě nevyrazila s manželem Petrem, ale s kamarádkou.

Gabriela tráví na dovolené dost času především na pláži. Když chytala bronz ve svítivě žlutých plavkách, samozřejmě si při tom pořídila několik fotek. Ty obratem vyvěsila na sociální síť a fanoušci se teď rozplývají nad její krásou.

I sama Gabriela, která se účastnila taneční soutěže StarDance, je z fotek nadšená. “Co by to bylo za dovču bez hezkých fotek. Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění. Po třicítce jsem si začala připadat tak nějak ještě víc žensky než kdykoli předtím a jsem na to pyšná. Tenhle věk si prostě užívám,” rozepsala se Gabriela. Na své tělo je pyšná a právem. Má totiž opravdu skvostnou postavu, kterou by jí mohla závidět kde jaká dvacítka. Jak moc to Gabriela sluší, se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články