Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) se světu svěřuje s čím dál pikantnějšími informacemi. Nejdříve ve své autobiografii prozradila, že se deset let potýkala s anorexií a bulimií, dost možná kombinací obojího. Následně na sebe práskla, jak přišla o panenství a nezdráhala se mluvit ani o manželském sexu.

Hladová Gabriela ale přitvrzuje. Nyní přišla s historkou, jak věnovala svoje kalhotky hokejovému bohu Jaromíru Jágrovi. Přesně před čtyřmi lety se Koukalová vrátila z olympiády v Soči, odkud přivezla dvojnásobné stříbro. To, že si musela během závodu upravovat kalhotky, způsobilo, že nezískala zlato. Alespoň tak to tvrdila do médií. Jágr zareagoval pohotově a řekl, ať příště jede na ostro a zlato určitě vyjde.

Gábinina reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Nalepila jsem mu kalhotky na čtvrtku, dala do obálky a připsala jsem tam, že děkuji za radu a nebudu už je potřebovat. Popřála jsem mu i vše nejlepší k narozeninám,“ prozrazuje v knize.

Krásná biatlonistka je svým humorem pověstná, a tak se nemůže divit, že si i ostatní dělají legraci z ní. „Když jsem měla narozeniny, kluci z týmu mi dali z legrace těsně před letištní kontrolou balíček. Hodila jsem ho do příručního kufříku, pán u rentgenu mě poznal a při pohledu na monitor se dost divil. Kluci se náramně bavili. V balíčku byl vibrátor,“ svěřila se Koukalová. Zdá se, že její život je plný historek s erotickým podtextem.