Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gabriela Koukalová přijde zřejmě o olympiádu a obvinila trenéra, že jí zničil nohy

Zdroj: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Biatlonistka Gabriela Koukalová nejspíše přijde o celou olympiádu. Příprava v rakouském Hochfilzenu na další kolo Světového poháru biatlonistů je pomalu v plném proudu a mistryně světa Koukalová bude nejspíše chybět. Může za to údajně chyba jejího trenéra.

"Tréninky vůbec neprobíhaly tak, jak jsme si představovali. Nikam to nevedlo. Nemělo smysl, aby byla dál s týmem," řekl šéftrenér Ondřej Rybář serveru Novinky.cz Gabriela Koukalová odešla z národního týmu, kde dříve trénovala.

"Bolesti rozhodně má. Ale je obtížné odhadovat, do jaké míry bolest ovlivňuje i Gábininu psychiku," komentoval Rybář bolavá lýtka biatlonistky.

„Myslím si, že mi k tomu problému výrazně dopomohla změna techniky jízdy na lyžích, o kterou jsem se v posledních dvou letech snažila na základě pokynů, které jsem dostala," postěžovala si Koukalová.

"Nebyla jsem přesvědčená, že je to dobře, protože se mi tato technika od začátku zdála velmi náročná na chodidla a lýtka, nevhodná pro závodnici s mou tělesnou konstitucí," pokračuje.

Toto vyjádření na adresu trenéra řekla v rozhovoru pro deník Sport. Tam je totiž dle jejích slov příčina současných problémů. Rybář samozřejmě na vyjádření Koukalové reagoval.

"Jestli si tohle myslí, tak ať si to myslí. My si chceme jako celý tým uchovat vzpomínky na pěkné chvíle, které jsme s Gábinou prožili, a ne, abychom, jakmile nastanou nějaké problémy, začali jeden na druhého plivat."

Související články

Další články