Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Gabriela Gášpárová o vztahu Pítra a Andrey: Prozradila, co ho čeká, až se vrátí ze Survivoru

+ Dalších 6 fotografií

Modelka Gabriela Gášpárová (21) potřebovala kvůli propírané účasti svého přítele Pítra v Survivoru zmizet do zahraničí, aby přišla na jiné myšlenky. Alespoň tak to odůvodnila v rozhovoru pro eXtra.cz, který poskytla na premiéře filmu Bastardi: Reparát. Zároveň naznačila, co po návratu doma čeká na hříšníka, který se na ostrově až příliš nápadně tulil k Andree Bezděkové.

Modelka Gabriela Gášpárová (21) vyrazila na dovolenou do zahraničí se svými přáteli, když se začalo spekulovat o vztahu jejího přítele Petra Havránka (27) a modelky Andrey Bezděkové (29). Poté, co procestovala Jamajku, Miami a Kostariku, se po třicetihodinovém letu dostavila na premiéru filmu Bastardi: Reparát, ve kterém sama ztvárňuje jednu z postav. Pro redakci eXtra.cz se rozpovídala nejen o herecké zkušenosti, ale také o svém příteli Pítrovi, který právě soutěží v reality show Survivor.

Dovolená byla pro Gábi spontánní. "Pítr odjel a já jsem tady byla taková osamělá a v tu chvíli mi napsali Xénia s Lukášem, že se chystají na dovolenou, jestli chci odjet s nimi. Přišlo to ve správnou chvíli, potřebovala jsem přijít na jiné myšlenky," vyjádřila se modelka k dovolené.

Důvěra a pravda o vzkazu

Gašpárová se v pořadu TALK již vyjádřila ohledně celé situace kolem Pítra, který na ostrově koketuje s Andreou Bezděkovou, ale až nyní popsala aktuální pocity. "Stále mu věřím, přece jen Pítr se pořád nevrátil, takže tohle všechno budeme řešit po jeho návratu, až si pořádně promluvíme a zjistím, jak to všechno bylo," překvapila Gábi. Survivor stále sleduje a zaznamenala, že svému partnerovi chybí. V jednom z dílů se Havránek svěřil, že čeká na vzkaz od své polovičky, který mu prý neposlala.

Gabriela nyní uvedla situaci na pravou míru. "Já jsem mu určitě nějaký vzkaz poslala. Samozřejmě to, jestli ho dostane, nezáleží na mně, o tom rozhoduje produkce. Takže uvidíme, jestli třeba v následujících dílech a hrách o odměnu vzkaz dostane, nebo ne," vysvětlila influencerka.

Není to tak dávno, co spolu pár začal bydlet, a bylo by nepříjemné řešit situaci v podobě dalšího stěhování. Což by nastalo v případě, že by Pítr své chování na ostrově neobhájil. "Nepřemýšlela jsem nad tím, co by nastalo, kdybychom se rozešli. Doufám, že nic takového nenastane, že si to správně vykomunikujeme. Věřím mu a snad k ničemu nedošlo," uzavřela Gašpárová.

Role v Bastardech

Gabriela dorazila na premiéru nejen jako host, ale hlavní důvod účasti byl ten, že si ve filmu zahrála. "Ztvárňuju tam jednu z hlavních ženských rolí, takže jsem na to zvědavá a hrozně se těším. Vlastně jsem to ještě vůbec neviděla, takže to je pro mě premiéra. Hraju Moniku, což je sestra Ivana (Zdeňka Godly), diváci uvidí sami," usmívala se Gábi, která si užila svou hereckou zkušenost.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy