Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gabriel Jiráčková zazářila na Czech Fashion Week: Vlečka z 250 metrů látky a šaty za desetitisíce

Gabriel Jiráčková zazářila na Czech Fashion Week: Vlečka z 250 metrů látky a šaty za desetitisíce
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 10 fotografií
styl
Letos na konci srpna se v Teplicích konala show Czech Fashion Week, která musela být kvůli pandemii koronaviru posunuta. Během několika módních přehlídek představilo své kolekce jedenáct módních návrhářů, mezi kterými nechyběl Luděk Hanák nebo Jitka Klett. Módní show si letos nenechala ujít ani první česká Barbie Gabriel Jiráčková (20), která vzbudila rozruch svými pompézními šaty a redakci eXtra.cz prozradila podrobnosti z celé akce.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková si letos nenechala ujít módní akci Czech Fashion Week a opět se jí podařilo vzbudit rozruch. Tentokrát Gabriel zvolila honosné šaty, a zrak všech přítomných se upíral je na ni.

"O ty překrásné šaty a můj celkový styling se postarala známá slovensko-ukrajinská návrhářka Natasha Azari, která šila například šaty i pro Andreu Verešovou (40) a nebo svatební pro Zuzanu Plačkovou (29). Pro mě tyto šaty ušila na míru konkrétně pro tuto příležitost," řekla Gabriel eXtra.cz.

Se šperky to nedopadlo dobře

Gabriel Jiráčková měla na sobě skutečně nádherné šaty, jejichž zhotovení zabralo spoustu práce a času. "Jsou s odepínací vlečkou z 250 metrů látky a přiletěly je šít švadleny až ze Španělska. Cena takových šatů je necelých 100 000 Kč. Vlečku mi muselo přenášet i několik lidí najednou, aby se neumazala. Stejně tomu bylo i při focení, kdy se šaty upravovaly zvlášť na každý další záběr. Byly ale i přesto pohodlné a vydržela jsem v nich až na after party do tří hodin do rána," řekla s úsměvem půvabná Gabriel.

Se šperky to bylo bohužel o něco složitější. "Se šperky to ovšem naopak nedopadlo vůbec dobře, jelikož obchodní partner, jehož šperky jsem měla vynést, zůstal kompletně s celou pobočkou v karanténě a na poslední chvíli už se k tak výrazným šatům těžko ladily jiné šperky. A tak musím hrdě prohlásit, že jsem v tomto směru zůstala úplně nahá a vše jsem nakonec nechala jen na těch šatech," vypráví Gabriel.

Módní show a koronavirus

Czech Fashion Week musel být kvůli pandemii koronaviru přesunut na srpen. "K mému překvapení zde žádná omezení nebyla a vše probíhalo jako u předchozích ročníků. Naposledy jsem na Czech Fashion Weeku byla před dvěma lety v Karlových Varech v hotelu Pupp. V tom byl asi ten největší rozdíl, že ve Varech se přehlídky konaly v uzavřeném sálu, zatímco v Teplicích jsou specifické tím, že probíhají venku pod krytou kolonádou na čerstvém vzduchu," dodala Gabriel Jiráčková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy