Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková v pasti kvůli koronaviru: Nákaza jí obrátila život naruby, ale pere se s ní

Gabriel Jiráčková v pasti kvůli koronaviru: Nákaza jí obrátila život naruby, ale pere se s ní
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 14 fotografií
ROZHOVOR
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) neprožívá zrovna nejideálnější období, ale snaží se se všemi problémy řádně popasovat. Těsně před vypuknutím koronavirové pandemie měla Gabriel všechno pěkně naplánované. Chystala se s přítelem přestěhovat do Ameriky, kde na ni čekala spousta pracovních nabídek a nový život. Bohužel koronavirus všechny její sny a plány zhatil. Sympatická Gabriel se pro eXtra.cz vyjádřila, jak tuhle nelehkou situaci zvládá.

Ještě na začátku února hýřila Gabriel Jiráčková (20) optimismem a těšila se na nový život za velkou louží. „Už více než 2 roky mám pozvánky od několika hudebních agentur z LA a Miami, které se nějak dozvěděly, že kromě image Barbie ještě i zpívám, a tak jsem si řekla, že už je dál nebudu napínat a přiletím. Budeme se stěhovat na několikrát a nejdříve to bude takový seznamovací předvoj na 1,5 měsíce," plánovala tehdy první česká Barbie

Jenomže to ani v nejmenším netušila, že nás čeká několikaměsíční boj se zákeřným koronavirem. V současné době je Gabriel smířená s tím, že stěhování do Ameriky se odkládá na neurčito, a ze všeho nejvíce se bojí, aby kontrakty, které měla nasmlouvané, platily i po konci karantény, až se bude moct do USA skutečně přestěhovat.

Sama přiznává, že tato situace vůbec není ideální, ale snaží se s ní vyrovnat, jak nejlépe to jde. "Nooo, je to změna plánů tedy kompletní a od základů! Půl roku jsem si chystala aktivitu ve Státech a naopak ukončovala aktivity tady, a teď je to přesně naopak," svěřila se nyní Gabriel eXtra.cz.

Gabriel se snaží myslet pozitivně a doufá, že se vše vrátí do původních kolejí. "Naštěstí v neštěstí mám hodně práce sama na sobě, potřebuji cvičit jak tělo, tak hlas i angličtinu, tak je to teď pro mě vlastně jako taková totální pauza systému, kdy mám čas jen sama na sebe, nikdo mě neruší a o to rychleji se mohu posunout dál," pokračuje dál Gabriel.

Jisté obavy ale samozřejmě má. "Pokud tedy domluvené kontrakty vydrží, a já věřím, že ano, a že budou další, protože proč by být neměly?! Beru to teď jako příležitost máknout na sobě. V Luhačovicích je krásně, není tady žádný případ nákazy, máme tady bazén, zahradu, doma jsem si zařídila fitko... a čekám, jak se to vyvine. Cash flow mám dostatečný, šetřila jsem si na rozjezd ve Státech, tak teď mám celkem v pohodě rezervu na ten klídeček tady v Česku. Držím všem palce, ať to ve zdraví přečkají. A jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré. Určitě to svět a mnohé lidi změní. Snad k lepšímu," dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy