Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková si nechala udělat z osmiček desítky: Gravitace táhla má ňadra k zemi, vzkázala

Gabriel Jiráčková si nechala udělat z osmiček desítky: Gravitace táhla má ňadra k zemi, vzkázala
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 10 fotografií
reoperace
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) již v polovině srpna avizovala, že se chystá na reoperaci prsou. LolotaBella, jak si nechává Gabriel říkat, půl roku vybírala po celém Česku a Slovensku z mnoha klinik. Cílem bylo najít kvalitní a dle svých slov odvážné lékaře, kteří se nebojí výraznějších proměn. Navzdory koronavirové krizi se její přání splnilo a Gabriel má nová prsa velikosti deset. Redakci eXtra.cz prozradila, jak celá operace probíhala a jak se cítí.

Gabriel Jiráčková (20) před třemi lety podstoupila první plastickou operaci prsou a nechala si ze svých přírodních čtyřek udělat osmičky. Nyní dle jejích slov nastal čas na reoperaci a při té příležitosti si nechala zvětšit svá ňadra na velikost deset.

"Reoperace mi byla lékařem přímo doporučena, jelikož mi během tří let od mého prvního zákroku prsa výrazně poklesla z důvodu elasticity mé vlastní kůže a původního umístění implantátů pod žlázu, která tíhu neunesla," popisuje situaci Gabriel redakci eXtra.cz.

Půvabná blondýnka měla přání, aby její nová prsa byla podle architekta a umělce. "Vyhledala jsem tedy odborníka s více než 20letými zkušenostmi s operacemi prsou, pana doktora Dziubana a zeptala se, zda a jakým způsobem je v mém případě možné dosáhnout pevného, kulatého, až geometrického tvaru prsou, která jsem si přála už od doby, kdy jsem objevila česko-amerického architekta a génia kompozice Ladislava Sutnara a zamilovala si jeho dílo Venuše, v němž pomocí geometrie vytvořil obrazy dokonalých žen s dokonalými ňadry," říká.

Z osmiček rovnou desítky!

"Pan doktor navrhl řešení, kterým v první fázi vyplnil prostor cca o dvě čísla většími implantáty (velmi vysoký profil, 725 ml) a změnil polohu implantátů zpod žlázy pod sval. A právě tím budou i lépe držet," tvrdí.

Operace trvala přibližně hodinu a půl a vše bylo bez komplikací. Gabriel v současné době čeká rekonvalescence, ale ze svého nového vzhledu je naprosto nadšená. I přesto, že se jedná o dvě čísla větší velikost, Gabriel v tom nevidí žádný problém.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy