Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková se chystá pod kudlu: Není spokojena se svými silikonovými osmičkami

Gabriel Jiráčková se chystá pod kudlu: Není spokojena se svými silikonovými osmičkami
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 18 fotografií
první česká barbie
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) si nechala ve svých osmnácti letech zvětšit prsa z původních přírodních čtyřek na silikonové osmičky. Gabriel byla se svými prsy nadmíru spokojená, a dokonce tvrdila, že si možná někdy v budoucnu nechá své implantáty ještě zvětšit. Dva roky po operaci ale musí sympatická Gabriel znovu pod kudlu, protože ji čeká reoperace.

Gabriel Jiráčková (20) si před dvěma lety nechala udělat z přírodních čtyřek umělé osmičky. Tehdy jako osmnáctiletá si výsledek velmi pochvalovala. "Nemůžu ještě zvedat ruce. Už jsem se o něco takového pokusila a od pana doktora jsem dostala vyhubováno. Nyní mě čeká rekonvalescence," svěřila se tehdy mladinká blondýnka eXtra.cz.

Jakmile odezněly pooperační bolesti a Gabriel se zahojila, přišla s tím, že si možná do budoucna nechá udělat dvanáctky nebo třináctky. "Přítel s tím problém rozhodně nemá. Líbí se mu to a je spokojený," nechala se slyšet.

Po dvou letech se první česká Barbie svěřila s tím, že jde pod kudlu znova. "Další a teprve druhou operaci prsou podstoupím až nyní na své dvorní klinice. Bude se jednat o reoperaci. Mám klasické implantáty, a k tomu pod žlázou. Moje současná prsa působí bez vyztužení téměř stejně jako moje přírodní čtyřky," povzdechla si Gabriel.

"Budeme tedy prsa zpevňovat, aby měla krásný kulatý tvar a zároveň i trochu zvětšovat. Byl mi lékařem doporučen větší implantát, který vyplní prostor. Nechci ale moc předbíhat, vše se dozvíte, až bude po," dodala odhodlaná blondýnka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy