Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková o chystané plastice: Nová ňadra navržena architektem a hrany čelisti podle Angeliny Jolie

Gabriel Jiráčková o chystané plastice: Nová ňadra navržena architektem a hrany čelisti podle Angeliny Jolie
Zdroj: archiv Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 18 fotografií
EXKLUZIVNĚ
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) se během pandemie koronaviru stáhla a nyní je již jasné proč. Gabriel, která si také nechává říkat LolotaBella, si totiž půl roku vybírala po celém Česku a Slovensku z mnoha klinik. Cílem bylo najít kvalitní a dle svých slov odvážné lékaře, kteří se nebojí výraznějších proměn, po kterých Gabriel touží. Sympatická blondýnka nakonec našla tu správnou kliniku a exkluzivně se redakci eXtra.cz svěřila s tím, co hodlá podstoupit.

Gabriel Jiráčková (20) byla během koronakrize v Česku nesvá, a to hlavně z toho důvodu, že se měla pomalu stěhovat s přítelem do Ameriky, ale pandemie jí zkřížila plány. Stěhování se muselo odložit na dobu neurčitou, ale nebyla by to první česká Barbie, kdyby nevymyslela zase něco nového.

Před pár dny se na sociálních sítích svěřila s tím, že plánuje podstoupit druhou operaci prsou a nejenom to. "Hned po otevření hranic po karanténě jsme začali zvětšením rtů a konturováním brady a hrany čelisti á la Angelina Jolie, která tento celosvětový trend hranaté tváře rozjela," svěřila se redakci eXtra.cz Gabriel Jiráčková, že tu správnou a vyhovující kliniku našla u sousedů na Slovensku.

Původní operace prsou nenaplnila mé očekávání

Zhruba za měsíc se Gabriel chystá na slovenskou kliniku znova a tentokrát půjde o další zvětšení a zakulacení tvaru prsou. Spekulovalo se o tom, zda Jiráčková nemusí podstoupit reoperaci prsou kvůli komplikaci, to ale dvacetiletá Gabriel odmítla.

"Má první operace úplně nenaplnila má očekávání. Jednou z mých inspirací, jak by dokonalá prsa měla vypadat, jsou obrazy česko-amerického architekta a Ladislava Sutnara. Dokonale kulatá a geometrická. Mám teď však zatím jen typická o něco větší prsa, která se příliš neliší od mých přírodních čtyřek a působí na můj vkus moc přirozeně," posteskla si.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy