Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková čelí ostré kritice kvůli velikosti a tvaru ňader: Její reakce škarohlídy nepotěší

Gabriel Jiráčková čelí ostré kritice kvůli velikosti a tvaru ňader: Její reakce škarohlídy nepotěší
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 16 fotografií
kritika
Gabriel Jiráčková (20) je známá hlavně jako první česká Barbie. Kromě implantátů velikosti osm na sobě nemá žádné extrémní vylepšení, na které jsme zvyklí spíše u zahraničních známých osobností. Sympatická Gabriel už přesně ví, jaké snímky vyvolají nejbouřlivější reakci a čas od času nějaký takový zveřejní. Tentokrát se jednalo o polonahou fotku, na které má Gabriel jen kalhotky a kouká jí kousek ňadra. Tvar a velikost poprsí opět bouřily řadu lidí, ale Gabriel si tím nenechala zkazit náladu.

První české Barbie Gabriel Jiráčkové (20) pandemie koronaviru zkomplikovala plány, ale sympatická Gabriel si z toho nic nedělá a dál pokračuje v tom, co ji baví a naplňuje. Gabriel je často předmětem spousty diskuzí na sociálních sítích, ve kterých se lidé přou o to, zda jsou její zásahy do těla v pořádku nebo přes čáru.

Samotná Gabriel je na podobné řeči zvyklá, rozhodně si z nich nic nedělá a čas od času zveřejní snímek, který některým pěkně zvedne mandle. Nyní se na Instagramu pochlubila velmi odvážným snímkem.

Gabriel má na fotce jednom kalhotky a navíc jí kouká kousek ňadra. Jiráčková, která si uměleckým jménem nechává říkat LolotaBella, má za sebou několik kosmetických a estetických zákroků a plastickou operaci, při které si nechala zvětšit své přírodní čtyřky na silikonové osmičky.

"Krásná postava, půvabná tvář, ale ta prsa jsou hrozná," píše jedna z komentujících. "Vypadáš božsky," zastává se Gabriel další. Samotná Jiráčková je na podobnou kritiku zvyklá a moc dobře si je vědoma, že se všem nikdy nezavděčí.

"Já jsem sama se sebou spokojená. Nebaví mě ty výhrůžky a vulgarismy ostatních lidí. Někteří mi píšou, že jsou má prsa hrozná. Tak jim odpovídám, že jsem si vědoma toho, že jsou ještě malá," sdělila s úsměvem Gabriel redaktorce eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy