Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gabriel Jiráčková a netradiční přípravy na Vánoce: Nová ňadra a rodinný recept na salát

Gabriel Jiráčková a netradiční přípravy na Vánoce: Nová ňadra a rodinný recept na salát
Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 7 fotografií
ROZHOVOR
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) před nějakou dobou podstoupila reoperaci prsou. Původně měla Gabriel své přírodní čtyřky, které si nechala zvětšit na osmičky a ty následně na desítky. Půvabná Gabriel se pro eXtra.cz rozpovídala o svých nových ňadrech, ale také o tom, jak slaví Vánoce, a dokonce prozradila i tajný rodinný recept na bramborový salát.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) podstoupila na před pár měsíci reoperaci prsou. Ve svých osmnácti letech podstoupila první plastickou operaci ňader a ze svých přírodních čtyřek si nechala vymodelovat osmičky. V současné době ale její hrudník zdobí desítky.

"Nyní mám velikost 725 ml a změnila se poloha implantátu směrem pod sval. Těsně po probuzení z operace jsem cítila poměrně značnou bolest, jelikož umístění pod 'odklopený' sval je obecně bolestivější než umístění pod žlázu. Na druhou stranu jsem ale na rozdíl od první operace nebyla po probuzení nijak dehydratovaná, nezvracela jsem a vůbec mi nebylo špatně. Ze svých nových prsou jsem nadšená, vypadá to parádně," prozradila LolotaBella eXtra.cz.

Momentálně po reoperaci prsou Gabriel žádné další úpravy nemá v plánu. Příští rok ji ale čeká plastická operace nosu, který se bude laicky řečeno zmenšovat. Nyní se ale Gabriel chystá na Vánoce, a jak sama prozradila, dárky nakupuje již někdy od září.

"Já nemám ráda ten předvánoční shon, takže nakupuju dárky už od září a těsně před Vánoci jsem v klidu," prozradila. "My jsme doslova posedlí tradicemi. Lijeme doma olovo, pouštíme lodičky, máme samozřejmě kapra a bramborový salát," pokračuje.

Rodinný recept na bramborový salát a až 20 druhů cukroví

Málokdo by možná Gabriel tipoval na to, že před Vánoci peče jako divá. "Já si na to vždycky vyhradím tři dny a peču od rána do večera. Zvládám upéct tak 15 až 20 druhů cukroví. Vánoce si užívám. Vždy si vyhradím tak týden, kdy se vůbec nehlídám a dodržuju takové to typické vánoční obžerství. Pak se ale musím vrátit do starých kolejí a zase se dostat do formy," říká s úsměvem.

"Máme dokonce i takový rodinný recept na bramborový salát. Hlavně tedy hrozně vajec, majolky a prakticky žádná zelenina, ta to akorát podle mě kazí. Pak samozřejmě přidám klasicky brambory, cibulku, okurku a hořčici," prozradila Gabriel Jiráčková.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy