Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gabriel (12) s PROSTŘELENOU HLAVOU je v kómatu: Škola mlží, učitelka zmizela!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dohra neštěstí
Po ohromném neštěstí, kdy spolužák ve středu střelil malého Gabriela (12) vzduchovkou do hlavy, zůstává chlapec v umělém spánku. Tragická nehoda se udála na slovenské základní škole během střeleckého kroužku. Učitelka se pravděpodobně rozhodla zmizet z dohledu a je v pracovní neschopnosti. Mluvit o případu, který vyšetřují kriminalisté, nechtěl ani ředitel školy ve Spišské Nové Vsi.

Sedmáka Gabriela (12) po neštěstí přepravil do nemocnice vrtulník. Lékaři ho pak napojili na umělou plicní ventilaci a uvedli do umělého spánku. Brok, jenž mu uvízl v hlavě, úspěšně odstranili a školák už není v ohrožení života.

Vyšetřování středeční nehody stále probíhá, jednou z nepotvrzených vyšetřovacích verzí je, že se Gabriel rozkročil nad mířícím spolužákem, který místo terče zasáhl jeho hlavu.

Ředitel základní školy ve Spišské Nové Vsi Miroslav Nováček nechtěl nešťastnou událost příliš komentovat. Už vůbec nechtěl slyšet nic o případných bezpečnostních opatřeních, aby se podobná událost neopakovala. „Nevím, kam tím míříte. Nehoda se odehrála v rámci vyučovacího procesu a jediná učitelka střeleckého kroužku je nyní pracovně neschopná," odpověděl Nováček slovenskému Novému Času.

Mluvčí tamějších policistů Lenka Ivanová oznámila, že bylo zahájeno trestní stíhání pro trestný čin ublížení na zdraví. Stále se však čeká na ucelené výsledky vyšetřování.

Související články

Další články