Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Gábor Boráros ve Výměně pohořel. Na MMA bijce a jeho partnerku se snesla vlna kritiky

Gábor Boráros s manželkou Monikou se přihlásili do Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Reakce diváků

Nový díl Výměny manželek přinesl náhled do domácnosti MMA zápasníka a účastníka Survivoru 2022 Gábora Borárose. Ten se do pořadu přihlásil se svou partnerkou Monikou, která si chtěla vyzkoušet, jak bude její partner zvládat domácnost s jinou ženou. Nakonec to ale nezvládla ona, protože reality show předčasně ukončila. Diváci na nich, hlavně Gáborovi, ale nenechali nit suchou. 

Gábor Boráros se ničeho nebojí. V jedné reality show na TV Nova už soutěžil, nyní se přihlásil podruhé se svou manželkou Monikou Jákliovou, a to do Výměny manželek. Domácnost si vyměnili s Renatou a Pavlem z českého Ralska, kteří mají pět dětí a několik zvířat. Pro Moniku bylo šokující, když viděla psy chodit po jídelním stole.

Náhradní maminka měla zákaz chování miminka

Proto ale Výměnu neukončila, začalo se jí však stýskat po její devítiměsíční dceři Zorce. Tu si mimochodem náhradní maminka Renata vůbec nepochovala. O malou holčičku se v domácnosti u Borárose starala hlavně babička. Deset dní je přece ale jen dlouhá doba bez dětí, a tak Monika předčasně soutěž ukončila.

V náhradní rodině ale stihla udělat pár dojemných věcí. Se starší dcerou si vyrazily na nákupy a na rodině Renaty a Pavla rozhodně nešetřila, což náhradního tatínka dokonce rozplakalo.

Reakce diváků

Diváky ale neobměkčila. Kritika se snesla především na MMA bijce. "No ty kráso, místo mozku tuna steroidů. To jim docházejí love, nebo proč tam lezou? Tchyně 24/7, podle mě mu chodí i utírat zadek, ne? Možná i v noci zaskočí, když je Monča pryč, aby nestrádal," napsala například jedna z divaček.

"Tu nezajímá nic jiného, než co si o ní ostatní myslí. Hrozná Výměna," zareagovala další na Facebooku pořadu. "Rozmazlený chlap, pán tvorstva. Žádný zápas nikdy nevyhrál a myslí si, že je král. Chci kakajíčko, u postele bordel, chová se jak debil. Ženská služka, on typický "král" a ženský jsou odpad," myslí si Sonya, jejíž názor sdílela většina diváků Výměny manželek.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy