Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Gábor Boráros ve Výměně manželek: Jeho partnerka ji nezvládla, předčasně z ní vycouvala

Gábor Boráros se snoubenkou Monikou.
Zdroj: Se souhlasem Gábora Borárose.
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
reality show

Oblíbená reality show Výměna manželek opět přináší sondu do vztahu slavného páru. Tentokrát se divákům představí MMA zápasník Gábor Boráros a jeho partnerka Monika Jakliová. 

Vztah MMA zápasníka Gábora Borárose a Moniky Jákliové se zdál na první pohled idylický. Tomu byl ale konec, jakmile na Gábora praskla jeho nevěra. Partnerku měl podvádět v době jejího těhotenství. Milenci se k sobě ale nakonec vrátili. „Každý si zaslouží druhou šanci. Hlavně když už jsme i rodina. Přiznal chybu. Přiznal si to a ví, že udělal obrovskou chybu. A poprosil o odpuštění,“ sdílela dříve Monika na svém Instagramu. Nyní mohou diváci TV Nova nahlédnout blíže do života slavného páru.

Gábor Boráros a jeho partnerka Monika Jakliová se zúčastnili reality show Výměna manželek. K jejich malé dceři, Zoře, přijela Renata (40), matka pěti dětí. Už od prvního okamžiku poznala náhradní manželka, podle koho domácnost funguje. Náročný Gábor vyžaduje plný servis, jídlo na stole, důkladný úklid či toleranci jeho nálad.

Dceru nedali z ruky

Náhradní manželka Renata si nemohla malou Zorku po celou dobu Výměny ani pochovat. Po celou dobu natáčení je v domácnosti přítomna matka Moniky, která vnučku nedá z ruky. Renata byla pod drobnohledem. Ještě více ji rozzuřilo, když si dceru na rozdíl od ní mohla pochovat i servírka v restauraci. „Já nemůžu nechat dceru někomu, koho neznám,“ obhajovala se Monika v Osmi očích.

Otázkou tedy je, proč se slavný pár do reality show vůbec hlásil. „Já jsem chtěla vyzkoušet, jak to Gábor zvládne s někým jiným,“ sdělila Jákliová. Ta ovšem celou Výměnu nezvládla, nedokázala být déle bez dcery, a proto předčasně natáčení ukončila.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy