Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Gábino, víš to? Exmanžel Partyšové se vrátil k exmanželce, kterou opustil kvůli Gábině!

Svým čelem nemohla pohnout.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
To jsou vyloženě Škatulata, hejbejte se po partyšovsku! Zatímco Gabriela (39) na všechny strany prohlašuje, že i přes konec vztahu s pracháčem Danielem Farnbauerem (41) zůstávají nejlepší přátelé, někteří by si na to nevsadili ani zlámanou grešli. Pokud je tedy něco pravdy na tom, že ne zrovna chudobou trpící muž našel uklidnění opět v náručí exmanželky Lucie, kterou dřív opustil právě kvůli moderátorce!

Byl to před pár lety hodně hořký konec sňatku kvůli ctižádostivé a minimálně sem tam boháče lovící televizní hvězdičce. Pokud se však naše zdroje nepletou (a neměly by, mají k trojici strašně, ale strašně blízko), Lucie Farnbauerová se už zase měla vrátit ke svému bývalému. Jako by mu odpustila omámení celebritou a několikaletou anabázi, než prozřel, že jediná pravá je jen jedna. Ona.

A v tom případě se asi nechce moc věřit tomu, že by podnikatel udržoval tak vřelé vztahy s Gabrielou, i když ta to tak ráda povídá na všechny strany. A opakovala to i nyní, když jsme odhalili, že se dvojice na tajňačku konečně pravomocně rozvedla.

Jak už jsme jednou psali, zlé jazyky tvrdí úplný opak. Dokonce prý má jít o totální ignoraci moderátorky ze strany Daniela. Údajně doslova temnota a chlad. Samozřejmě těmto slovům ale odmítáme věřit, protože tím bychom jednak naznačili, že tato čistá duše umí lhát, a to fakt nechceme, za druhé by určitě hluboké a intenzivní přátelství s touto hanebnostmi neposkvrněnou dámou přece žádný exmanžel neodmítl, i kdyby se to ex/skoro zase manželce nelíbilo!

Související články

Další články