Byl to před pár lety hodně hořký konec sňatku kvůli ctižádostivé a minimálně sem tam boháče lovící televizní hvězdičce. Pokud se však naše zdroje nepletou (a neměly by, mají k trojici strašně, ale strašně blízko), Lucie Farnbauerová se už zase měla vrátit ke svému bývalému. Jako by mu odpustila omámení celebritou a několikaletou anabázi, než prozřel, že jediná pravá je jen jedna. Ona.

A v tom případě se asi nechce moc věřit tomu, že by podnikatel udržoval tak vřelé vztahy s Gabrielou, i když ta to tak ráda povídá na všechny strany. A opakovala to i nyní, když jsme odhalili, že se dvojice na tajňačku konečně pravomocně rozvedla.

Jak už jsme jednou psali, zlé jazyky tvrdí úplný opak. Dokonce prý má jít o totální ignoraci moderátorky ze strany Daniela. Údajně doslova temnota a chlad. Samozřejmě těmto slovům ale odmítáme věřit, protože tím bychom jednak naznačili, že tato čistá duše umí lhát, a to fakt nechceme, za druhé by určitě hluboké a intenzivní přátelství s touto hanebnostmi neposkvrněnou dámou přece žádný exmanžel neodmítl, i kdyby se to ex/skoro zase manželce nelíbilo!