Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gábino, co ten kotrmelec? Koukalová chtěla být s exmanželem kamarádka, dnes ho drtí kritikou

Zdroj: se souhlasem Klenoty Aurum/Braňo Šimončík
PROMĚNA
Když koncem září Gabriela Koukalová (31) oznámila rozvod, tvrdila, že je to kvůli tomu, že na sebe s Petrem Koukalem (35) nemají moc čas, a dušovala se, že vše bude v přátelském duchu. Po pár měsících ale veřejně exmanžela označuje za toho, kdo ji podváděl a kdo ji připravuje o peníze.

Gabriela Koukalová chtěla přátelský rozvod

Není to tak dávno, co se dvojice rozvod snažila mediálně uhrát bez ztráty kytičky.

„Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu,“ psala Gabriela Koukalová (31) v září 2020 na své sociální síti krátce po oznámení rozchodu.

Své fanoušky dokonce prosila, ať je oba pochopí a drží jim palce.

Petr Koukal byl zklamání, říká Gábina

Vypadalo to tedy, že se odloučí v klidu, ale právní bitvy kvůli majetku všechno změnily.

„Čím delší čas uplynul od rozvodu, jsem do jisté míry víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila tomu, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidi, ale teď z toho nemám ten pocit, dokonce je mi to až nepříjemný v tom, že jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění a dospělo to do takové fáze, že si prostě oba dva musíme brát právního zástupce. Takže v klidu to asi moc neproběhne,“ nechala se slyšet pro Super.cz.

„Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem sebe za pravdu, a dneska si uvědomuju, jak jsem měla dlouhou dobu zavřený oči,“ přiznala začátkem února.

Obavy se potvrdily

Potvrdila tak to, na co redakce eXtra.cz upozorňovala hned po oznámení rozvodu, kdy ještě vypadalo vše poměrně zalité sluncem.

Každý dobrý právník sice svým klientům poradí, že u soudu předchozí veřejná kritika protistrany neprospívá a je lepší se zdržet všech komentářů, ale Gábina vytáhla ještě větší kalibr.

Pochybnosti o penězích

Dnes mluví otevřeně o tom, že ji podle ní exmanžel zmanipuloval k tomu, aby neměli předmanželskou smlouvu, nebo o tom, jak vládl jejím penězům.

„Manžel mě také podváděl, stejně jako všechny svoje partnerky. To bych ještě asi dokázala zvládnout, ale pak přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic… Spousta transakcí se určitě vyjasní, až se nám podaří získat kompletní výpisy všech jeho účtů, které do dnešního dne neodevzdal,“ řekla Koukalová magazínu Ona Dnes.

Audit

Audit nyní už probíhá a podle vlastních slov bývalé biatlonistky, dnes moderátorky pořadu Showtime, se mu nestačí divit. Spekuluje o tom, že na účtu Petra Koukala například končily peníze z pronájmu bytu, který si pořídila už před manželstvím.

Tvrdí také, že bývalý choť vyměnil kódy u dveří od společného domu a nechtěl je Gabriele sdělit. Dohnat ho k tomu prý musel až advokát. Petr Koukal se ale na rozdíl od ní rozhodl nařídit si bobříka mlčení a nic nekomentuje.

Zdá se, že dnes už si Gábina nestojí za tím, že by oba s bývalým manželem (rozvod proběhl v říjnu, nyní se řeší majetkové vyrovnání) byli tak rozumní lidé, kteří se na všem v klidu domluví…

Související články

Další články