Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gábinka z Výměny manželek exkluzivně pro eXtra: Jak doopravdy skončila s chlastem?

+ Další 4 fotografie
Z nánosky Gábinky se za tři roky stala proměněná spokojená Gábina s prací, která ji moc baví. Podporu má doma v milujícím manželovi a přátelích. Její cesta k novému životu ale nebyla jednoduchá. Co nám Gábinka prozradila?

K PETce vína neměla daleko a během Výměny manželek si sklenky užívala. Nakonec ale její pobyt u náhradního manžela skončil hádkami a pokusem o znásilnění. "Ukradl mi peníze, chtěl mě i znásilnit. Je mi líto, že jsem tenkrát nešla na policii. Je to hrozně zlej člověk,“ řekla o zkušenosti z Výměny Gábina a udělala za tím tlustou čáru.

Jenomže mnoho lidí si ji stále spojuje s tou násoskou, jakou byla před lety. "Nejsem mediálně známá, ale vadí mi lidi, co jenom sedí u počítače, nadávají mě a kritizují. Přitom by se sami do žádné reality show nepřihlásili. To jsou pro mě chudáci. Přitom já už nepiju. Jejich komentáře mě obtěžují, je to pořád dokola," řekla Gábina smutně pro eXtra.cz

Poté se pokoušela prorazit ještě v reality show 4 svatby a ani dnes by se kamerám nebránila. Gabriela pracuje jako prodavačka v butiku a nová práce se jí moc líbí. Přesto stále pokukuje, do jaké show by se přihlásila, a prozradila nám to. Líbili by se jí noví VyVolení. Sledovala i Robinsonův ostrov, ale tam by se jí nechtělo. "Zhubla jsem teď 10 kilo. Odtamtud bych se už ani nevrátila," vtipkuje Gábina a naráží na drsné podmínky na ostrově.

Na co je Gábina opravdu pyšná, je její konec s pitím. "Přestala jsem ze dne na den, nikdo mi nepomáhal. Nevyhledala jsem pomoc odborníka," říká. A to má její manžel vinárnu a její kamarádi také rádi pijí.

Gábina je stále šťastně vdaná za svého manžela a neměnila by.

Související články

Další články