Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Gábině Laškové se konečně kulatí bříško: Těhotenství na ní zpočátku nebylo vidět

Gábině Laškové se konečně kulatí bříško: Těhotenství na ní zpočátku nebylo vidět
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @gabrielalaskovaofficial
+ Dalších 11 fotografií
Těhotenství
Moderátorka a Česká Miss z roku 2013 Gabriela Lašková (30) už své těhotenské bříško nezakryje ani v těch nejvolnějších šatech. Zpočátku na ní těhotenství nebylo vůbec vidět. Už brzy se tříčlenná rodinka rozroste o dalšího člena a Benedikt (2) dostane sourozence a z Gabriely tak bude dvojnásobná maminka.

Na Instagramu se Gabriela Lašková pochlubila snímkem sebe s malým Benediktem a je krásně vidět, jak se moderátorce zakulacuje bříško, které si na fotce přidržuje. Ve druhé ruce drží prvorozeného Benedikta, který na konci března oslavil druhé narozeniny i s tatínkem Filipem Laškem. Ty děti rostou opravdu rychle!

Bříško nebylo dlouho vidět

Dlouho nebylo na Gábině vůbec poznat, že je těhotná, pokud na to opravdu neupozornila na fotkách. Dnes už své bříško nezakryje ani těmi nejvolnějšími šaty. Její fanynky hned začaly psát krásné komentáře, že jí to sluší a že je konečně bříško vidět. "Jste krásná mamka, Gabrielo a těhotenství Vám moc sluší," psaly jí ženy.

K fotce připsala, co plánovali na den dětí a malému Benovi chtěla splnit. Nezapomněla na konec příspěvku připsat, že příští rok jich bude o jednoho víc. "Příště slavíme se ségrou nebo bráchou," napsala Lašková. Ještě se nepochlubila s tím, co vlastně čeká a možná to neví ani ona sama a nechá se překvapit!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy