Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gábina Soukalová se před porodem pustila do rekonstrukce: Takhle roste její hnízdečko lásky

Takhle Gabriela Soukalová rekonstruuje byt před porodem
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Soukalové
+ Další fotografie
Rozhovor

Česká biatlonová legenda Gabriela Soukalová (31) končí v pořadu Showtime, kde ji nahradí Immanuel Adenubi. Nastávající maminky jsme se zeptali, jak se na porod připravuje a zda neplánuje domácí porod. Ta ještě v devátém měsíci těhotenství dokončovala rekonstrukci bytu.

Gábina Soukalová končí na Primě


Bývalá česká reprezentantka v biatlonu Gabriela Soukalová (31) promluvila o moderování pořadu Showtime na Primě. Tam končí, protože je v devátém měsíci těhotenství a připravuje se na roli maminky. Nahradí ji nový talent Immanuel Adenubi. Gabča prozradila, proč se vůbec do téhle práce pustila.

"V podstatě jsem se k tomu rozhodla, protože jsem měla už od dětství panický strach z vystupování na veřejnosti," přiznala olympionička na Instagramu s tím, že se snaží svým strachům čelit a i proto se pro moderování pořadu rozhodla. "Ve finále z takových věcí mám totiž největší radost, protože si uvědomím, že na takových úkolech nejvíc rostu," připsala inspirativně.

Teď už zbývá, aby si Gábina zabalila do nemocnice. Předtím ale ještě musí dozařídit byt. V pokročilém stadiu těhotenství rozhodně plyn neupouští, kromě toho, že moderovala do posledního dechu, ještě rekonstruovala. Gabriely jsme se zeptali, jak se na porod připravuje a zda náhodou neplánuje celebritami oblíbený domácí porod.

Gabriela o porodu a přípravách


"Kde budu rodit? Partner si ze mě dělá legraci, že budu rodit tam, kde to na mě zrovna přijde, protože jsem i teď v devátém měsíci těhotenství hodně pracovně zaneprázdněná, takže jsem každý týden na mnoha místech republiky," pobavila Gabriela. Nemocnici už má ale vyhlédnutou.

"Samozřejmě chci rodit v porodnici, nikoliv doma, a můžu prozradit, že je to konkrétně v takové, ve které jsem se cítila nejlíp ze všech, co jsem navšívila," sdělila redakci eXtra.cz Gábina exkluzivně. Balení ještě odložila, to kvůli rekonstrukci.

"Věci do porodnice ještě připravené nemám. Protože se teď pomalu přesouváme do nově zařízeného bytu, teprve jsme ve fázi vybalování všech krabic s věcmi, takže jsem se k tomu ještě neměla šanci dostat. O víkendu se už ale určitě pustím do balení," dodala s úsměvem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy