Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Soukalová se pochlubila Izabelkou: První slova po porodu

Zdroj: Se souhlasem Gabriely Soukalové
+ Další 2 fotografie
Miminko

Lidé nestačí gratulovat. Biatlonistka Gábina Soukalová (31) se na sociálních sítích pochlubila dojemnou fotkou z porodnice se svou novorozenou dcerou Izabelou Gabrielou a partnerem Milošem. Rodině gratulují lidé z celého světa.

Gábina Soukalová se pochlubila fotkou z porodnice

Gabriela Soukalová (31) se na svých sociálních sítích konečně pochlubila fotkou s novorozenou dcerou. Holčičku pojmenovala Izabela Gabriela. Snímek pořídil partner Miloš Kadeřábek. Izabela je jméno hebrejského původu a znamená Bůh je moje přísaha. Druhé jméno Gabriela pak dostala dcerka po mamince. I ono je hebrejského původu a znamená Bůh je silný.

Gratulovaly i kolegyně sportovkyně

"Krásný den, milí přátelé, chci se s vámi podělit o nejkrásnější okamžik v mém životě. Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě! Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak že láska na první pohled není na celý život! Já myslím, že určitě je," napsala pod jeden z prvních snímků z porodnice novopečená maminka.

Známé tváře nestačily Gábině přát. "Gábi moc moc gratuluji," napsala mezi prvními Iva Kubelková. Ke gratulantům se připojila i Hanka Holišová (41) a mnoho kolegyň sportovkyň. Mezi nimi například byla i bývalá finská biatlonistka Kaisa Mäkäräinen.

Související články

Další články